Aktywność bez wychodzenia z domu

Aktywność bez wychodzenia z domu

Wszyscy lubimy spędzać miło czas w domu. Jednak w ostatnim roku, tego czasu w naszych czterech ścianach jest dużo więcej niż dotychczas. Jak wiadomo, każdy nadmiar może dawać się we znaki, zwłaszcza jeżeli wynika z konieczności, a nie własnej chęci i potrzeby. Dodatkowo, trwająca zima i deszczowa pogoda również nie zachęcają do częstszego wychodzenia za zewnątrz, aktywności i rozrywki poza domem. Brak motywacji, ale też często brak możliwości wyjścia poza własne kąty nie musi wiązać się z nudą i słodkim (?) nic nierobieniem.

Pobyt w domu wcale nie oznacza braku przygód, a wręcz może otworzyć nowe możliwości i perspektywy. Wystarczą dobre chęci i kilka ciekawych pomysłów, a bez problemu uda Wam się przełożyć dotychczasowe aktywności na przestrzeń czterech ścian, a może i odkryć nowe zainteresowania.

Jak? Już podpowiadamy!

  1. Ćwicz i dbaj o zdrowie

Sport można uprawiać nie tylko na świeżym powietrzu i na siłowni. Z powodzeniem ćwiczyć można również we własnym domu. Wystarczy mata i odpowiedni, wygodny strój, aby kawałek podłogi zmienić w małą salę treningową. W zależności od tego, jaki trening i wysiłek lubicie, możecie zakupić prosty sprzęt sportowy (obciążniki, gumy czy hantle) lub wykorzystać rzeczy znalezione w domu, jak na przykład butelki z wodą. Polecamy Wam również, bardzo efektywne, ćwiczenia z wykorzystaniem masy własnego ciała.
Nie macie pomysłu od czego zacząć albo jakie ćwiczenia dobrać? Żaden problem! W Internecie znajdziecie dużo propozycji treningów i filmów z instrukcjami do  niemal każdego rodzaju sportu i ćwiczeń. Polecamy Wam również plany treningowe i konsultacje on-line z trenerami personalnymi.  
Aktywność w domu - sport - OTOPrzygoda

 

  1. Postaw na samorozwój

W tym momencie możecie zdobywać cenną wiedzę i umiejętności bez wychodzenia z domu. Wiele platform oferuje szereg kursów, szkoleń i warsztatów również w formie online. Jeżeli interesuje Was rozwój intelektualny czy zawodowy, wybierzcie z szerokiej oferty szkoleń poszerzających kwalifikacje zawodowe, kursów językowych, czy warsztatów doszkalających - wiele z nich certyfikowanych jest dyplomem, potwierdzającym zdobytą przez Was wiedzę.
A może chcecie  zacząć coś zupełnie nowego i odkryć nową pasję? W sieci dostępnych jest wiele kursów kreatywnych, które pozwolą Wam spełnić się artystycznie i zdobyć nowe umiejętności.

Aktywność w domu - samorozwój - OTOPrzygoda

 

  1. Czytaj, oglądaj, graj

Długie dni spędzane w domu to również doskonały czas na robienie rzeczy, na które wcześniej brakowało Wam czasu. Książki, które od miesięcy leżą na stercie „do przeczytania”, lista filmów, które chcecie obejrzeć - teraz jest idealny czas, aby nadrobić zaległości. Zimowe wieczory możecie także poświęcić na różnego rodzaju gry - planszowe, karciane, komputerowe. W ten sposób zapewnicie rozrywkę i miło spędzony czas sobie i swoim najbliższym. Nie mogąc udać się podróż samolotem czy pociągiem, możecie we własnych domach odkrywać dalekie światy i przeżywać fascynujące przygody.

Aktywność w domu - rozrywka - OTOPrzygoda

 

  1. Otwórz się na przygody w kuchni

Może by tak poeksperymentować w kuchni? Zazwyczaj w ciągłym biegu na trasie praca-dom, ciężko znaleźć wystarczająco dużo czasu na szukanie i próbowanie nowych kulinarnych przepisów. Ale teraz, kiedy w ciągu dnia zyskujecie czas, który zazwyczaj poświęcaliście na dojazdy, czemu nie wykorzystać go w kuchni? Dodajcie swojemu dniu więcej smaku, odkrywajcie nowe dania i przyprawy. Gotowanie także może być przygodą i niezwykłą kulinarną podróżą do innych krajów i kultur. Smacznego! 

Aktywność w domu - kuchnia - OTOPrzygoda

 

Pamiętajcie, czas spędzony w domu nie musi oznaczać zamknięcia na świat! 

W naszym serwisie możesz zakupić voucher dla siebie lub bliskiej osoby jako prezent.

E-voucher wysyłamy natychmiast po zakupie 24/h 7 dni w tygodniu.

Można również zamówić elegancki drukowany voucher Pocztą, kurierem lub do paczkomatu.

Kulig w Wiśle "SKAŁKA" z biesiadą w chacie góralskiej

(0)

50 zł

Wisła, Dolina Białej Wisełki

Lot paralotnią w tandemie

(5)

od 200 zł

Góra Żar, Góra Skrzyczne

Lot balonem Last Minute

(0)

500 zł

KRAKÓW, ZAKOPANE, OJCÓW, TYNIEC, CAŁY KRAJ

Abyś odkrył przygodę swoich marzeń używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w naszej polityce plików cookie