Czas na nowe przygody w szkole

Czas na nowe przygody w szkole

Nadszedł wrzesień - przez niektórych uwielbiany miesiąc w roku, bo wiąże się z początkiem jesieni – która znana jest jako „złota polska jesień”, nawet jeśli w ostatnich latach zdaje się znikać ta urokliwa i piękna bądź co bądź pora roku. Miejmy nadzieję, że jednak jesień pokaże jeszcze to, co ma w sobie najpiękniejszego – złoty kolor przeplatany czerwienią, pomarańczem i brązem, a wszystko okraszone ciepłymi promykami jesiennego słońca i fruwającymi leniwie nićmi „babiego lata”.

„Życie zaczyna się dopiero jesienią, kiedy robi się chłodniej”
(Francis Scott Fitzgerald)

Ale wrzesień to także miesiąc, który wielu osobom kojarzy się niezbyt przyjemnie. I mowa tutaj o dzieciach i młodzieży, którzy po wakacjach muszą oderwać się od beztroskiego życia i wrócić do nauki. Jasne, wirus namieszał w życiu każdego, i wiele dzieciaków nie może doczekać się fizycznego powrotu do szkół aby spotkać się z rówieśnikami, ale nadal są i tacy, którzy niechęć do szkoły „tradycyjnie” podtrzymują.
No ale mniejsza z tym – wbrew wszystkiemu, wrzesień nadal potrafi być pięknym miesiącem. I mimo że wakacyjne urlopy i szaleństwa dla wielu są przeszłością, to jednak może nie warto zamykać się całkowicie na jeszcze odrobinę radości w codziennych obowiązkach? Tym bardziej, że wrzesień niesie ze sobą pewne szczególne dni, na które warto zwrócić uwagę i – być może – potraktować je jako motywację do jeszcze jednego, dwóch...wielu szaleństw i Przygód.

„I koniec wakacji i śpiewamy od nowa.
Chodzę do szkoły, różne stopnie zbieram…”
(Kabaret O.T.T.O.)

Rozpoczynamy – wiadomo – początkiem roku szkolnego. Wiele dzieci ze smutnymi minami będzie podążać – miejmy nadzieję (nie, że ze smutnymi :)) – w mury szkół. Więc może warto rozweselić im ten początek psychicznego wysiłku fajnymi atrakcjami? Bo kto mówił, że Przygody kończą się wraz z wakacjami? A jest ich naprawdę wiele – wszystko zależy od naszej wyobraźni i możliwości.
Dajmy się jeszcze wyżyć młodym, i zabierzmy ich np. na kurs survivalowy – „zabawa” nie tylko dla dorosłych, ale także tych młodszych twardzieli i twardzielek. O tak, ten kurs nauczy Was przeżycia w warunkach, które oglądaliście wyłącznie w telewizji. Jest zimno, a nie masz zapałek – żaden problem, nauczymy Cię rozpalać ogień. Chce się pić, ale czystej wody dookoła nie uświadczysz? Luz, nauczysz się uzdatniania wody...i wiele więcej.

Zobacz przygody survivalowe.

A jeślibyście chcieli wybić sobie lub dzieciom z głowy ponure nastroje i myśli – czeka na Was skok na bungee. Swobodny spadek głową w dół gwarantuje pozbycie się z głowy wszelkich myśli, które nie powinny mieć miejsca, a na ich miejscu pojawią się wspomnienia godne dzielenia się z innymi i niosące pozytywny ładunek emocji.

Zobacz przygody z bungee.

Są jeszcze wspinaczki górskie – o ile pogoda pozwoli, warto raz jeszcze zwrócić swój wzrok i kroki w stronę gór. Przecież te majestatyczne twory przyrody nie pojawiają się tylko sezonowo, ale dostęp do nich jest cały rok – ważne, by podchodzić do nich z respektem i głową na karku.

Zobacz przygody w górach.

I w końcu dla tych, którzy uważają, że jednak Przygody w powietrzu czy na ziemi, na wodzie czy pod nią są fajne, ale nie przeznaczone dla nich, bo wolą coś spokojniejszego – proszę uprzejmie – pobyt w SPA. Odprężenie i relaks to coś, na co pozwolić może sobie każdy. Nie musisz przejmować się pogodą – po prostu wybierasz co i gdzie chcesz robić – i już. Masaż, floating, basen, sauna – nie ma problemu. Taki relaks na pewno przygotuje Cię na to, co czeka Cię w pracy czy przy nauce.

Zobacz przygody w SPA.

Wrzesień – mimo że jest miesiącem rozpoczynającym jesień i naukę – wcale nie musi być nudny, szary, nieprzyjemny. Wszystko zależy od nas. Przełam się, i wybierz na spotkanie z Przygodą.

W naszym serwisie możesz zakupić voucher dla siebie lub bliskiej osoby jako prezent.

E-voucher wysyłamy natychmiast po zakupie 24/h 7 dni w tygodniu.

Można również zamówić elegancki drukowany voucher Pocztą, kurierem lub do paczkomatu.

Abyś odkrył przygodę swoich marzeń używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w naszej polityce plików cookie