Czas na nowe przygody w szkole

Czas na nowe przygody w szkole

Nadszedł wrzesień - przez niektórych uwielbiany miesiąc w roku, bo wiąże się z początkiem jesieni – która znana jest jako „złota polska jesień”, nawet jeśli w ostatnich latach zdaje się znikać ta urokliwa i piękna bądź co bądź pora roku. Miejmy nadzieję, że jednak jesień pokaże jeszcze to, co ma w sobie najpiękniejszego – złoty kolor przeplatany czerwienią, pomarańczem i brązem, a wszystko okraszone ciepłymi promykami jesiennego słońca i fruwającymi leniwie nićmi „babiego lata”.

„Życie zaczyna się dopiero jesienią, kiedy robi się chłodniej”
(Francis Scott Fitzgerald)

Ale wrzesień to także miesiąc, który wielu osobom kojarzy się niezbyt przyjemnie. I mowa tutaj o dzieciach i młodzieży, którzy po wakacjach muszą oderwać się od beztroskiego życia i wrócić do nauki. Jasne, wirus namieszał w życiu każdego, i wiele dzieciaków nie może doczekać się fizycznego powrotu do szkół aby spotkać się z rówieśnikami, ale nadal są i tacy, którzy niechęć do szkoły „tradycyjnie” podtrzymują.
No ale mniejsza z tym – wbrew wszystkiemu, wrzesień nadal potrafi być pięknym miesiącem. I mimo że wakacyjne urlopy i szaleństwa dla wielu są przeszłością, to jednak może nie warto zamykać się całkowicie na jeszcze odrobinę radości w codziennych obowiązkach? Tym bardziej, że wrzesień niesie ze sobą pewne szczególne dni, na które warto zwrócić uwagę i – być może – potraktować je jako motywację do jeszcze jednego, dwóch...wielu szaleństw i Przygód.

„I koniec wakacji i śpiewamy od nowa.
Chodzę do szkoły, różne stopnie zbieram…”
(Kabaret O.T.T.O.)

Rozpoczynamy – wiadomo – początkiem roku szkolnego. Wiele dzieci ze smutnymi minami będzie podążać – miejmy nadzieję (nie, że ze smutnymi :)) – w mury szkół. Więc może warto rozweselić im ten początek psychicznego wysiłku fajnymi atrakcjami? Bo kto mówił, że Przygody kończą się wraz z wakacjami? A jest ich naprawdę wiele – wszystko zależy od naszej wyobraźni i możliwości.
Dajmy się jeszcze wyżyć młodym, i zabierzmy ich np. na kurs survivalowy – „zabawa” nie tylko dla dorosłych, ale także tych młodszych twardzieli i twardzielek. O tak, ten kurs nauczy Was przeżycia w warunkach, które oglądaliście wyłącznie w telewizji. Jest zimno, a nie masz zapałek – żaden problem, nauczymy Cię rozpalać ogień. Chce się pić, ale czystej wody dookoła nie uświadczysz? Luz, nauczysz się uzdatniania wody...i wiele więcej.

Zobacz przygody survivalowe.

A jeślibyście chcieli wybić sobie lub dzieciom z głowy ponure nastroje i myśli – czeka na Was skok na bungee. Swobodny spadek głową w dół gwarantuje pozbycie się z głowy wszelkich myśli, które nie powinny mieć miejsca, a na ich miejscu pojawią się wspomnienia godne dzielenia się z innymi i niosące pozytywny ładunek emocji.

Zobacz przygody z bungee.

Są jeszcze wspinaczki górskie – o ile pogoda pozwoli, warto raz jeszcze zwrócić swój wzrok i kroki w stronę gór. Przecież te majestatyczne twory przyrody nie pojawiają się tylko sezonowo, ale dostęp do nich jest cały rok – ważne, by podchodzić do nich z respektem i głową na karku.

Zobacz przygody w górach.

I w końcu dla tych, którzy uważają, że jednak Przygody w powietrzu czy na ziemi, na wodzie czy pod nią są fajne, ale nie przeznaczone dla nich, bo wolą coś spokojniejszego – proszę uprzejmie – pobyt w SPA. Odprężenie i relaks to coś, na co pozwolić może sobie każdy. Nie musisz przejmować się pogodą – po prostu wybierasz co i gdzie chcesz robić – i już. Masaż, floating, basen, sauna – nie ma problemu. Taki relaks na pewno przygotuje Cię na to, co czeka Cię w pracy czy przy nauce.

Zobacz przygody w SPA.

Wrzesień – mimo że jest miesiącem rozpoczynającym jesień i naukę – wcale nie musi być nudny, szary, nieprzyjemny. Wszystko zależy od nas. Przełam się, i wybierz na spotkanie z Przygodą.

W naszym serwisie możesz zakupić voucher dla siebie lub bliskiej osoby jako prezent.

E-voucher wysyłamy natychmiast po zakupie 24/h 7 dni w tygodniu.

Można również zamówić elegancki drukowany voucher Pocztą, kurierem lub do paczkomatu.

Lot paralotnią w tandemie

(6)

od 200 zł

Góra Żar, Góra Skrzyczne

Sesja AKT dla par

(0)

400 zł

Sosnowiec modrzejowska 16

Floating dla dwojga 60min

(0)

180 zł

Tychy żorska 61

Weekend off road & SPA

(0)

2091 zł

Autodrom4x4, Włościejewki

Abyś odkrył przygodę swoich marzeń używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w naszej polityce plików cookie