Najczęściej zadawane pytania

Dla Klientów

Konto Klienta
Zwrot zakupionej Przygody
Zakup Przygody (oferty)

Po kliknięciu przycisku “Rejestracja” w górnym menu należy wybrać opcję “Klient” i wypełnić formularz znajdujący się na stronie. Bezpośredni link: https://otoprzygoda.pl/register

Aby kupić Przygodę, przejdź do szczegółów wybranej oferty i kliknij przycisk „Dodaj do plecaka”, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami lub dodaj kolejne przygody. W pierwszym kroku Twojego Plecaka będziesz mógł wybrać ilość voucherów na daną przygodę, jeśli chcesz zakupić jej więcej niż jedną sztukę. Po wypełnieniu danych odbiorcy zostaniesz przeniesiony do systemu płatności.

W trakcie realizacji zakupu w Twoim Plecaku w kroku „Komu wysłać” wybierz opcję „Prezent” i wpisz dane osobowe oraz e-mail osoby, którą chcesz obdarować. Podaj również swoje dane, aby otrzymać kopię voucherów i potwierdzenie odebrania prezentu przez obdarowanego.
Spersonalizuj voucher, jaki otrzyma osoba obdarowana poprzez:
- wybranie zdjęcia z dostępnych w serwisie, bądź dodanie własnego
- wybranie ikonki okazji (np. prezent, serduszko)
- wpisanie własnego tekstu (np. życzeń, podziękowań)

Pod dokonaniu płatności voucher otrzymasz drogą elektroniczną (e-mail) w ciągu kilku minut bez względu na to czy dokonujesz zakupu w weekend czy święta.

Jeśli wybrałeś inną opcję dostawy niż wysyłka e-mail, voucher otrzymasz:

- Poczta Polska list polecony ekonomiczny - 5-7 dni

- Poczta Polska list polecony priorytetowy - 4-5 dni

- Paczkomaty InPost - 2-3 dni

- Kurier - 3-4 dni

Pamiętaj, że niezależnie jaką formę dostawy wybrałeś, zawsze dostanie kopię vouchera w ciągu kilku minut od zakupu na podany adres e-mail.

W trakcie zakupu wybierasz w jaki sposób chcesz otrzymać voucher. Do wyboru masz:

- Wysyłka e-mail

- Poczta Polska list polecony ekonomiczny

- Poczta Polska list polecony priorytetowy

- Paczkomaty InPost

- Kurier

Niezależnie od wybranego sposobu dostawy, dostaniesz kopię vouchera na adres e-mail podany w czasie zakupów.

Jeśli w czasie zakupów zaznaczyłeś opcję "Chcę wysłać Voucher również na inny adres e-mail (jako prezent)", otrzymasz kopię voucherów, a osoba obdarowana mail ze spersonalizowaną przez Ciebie grafiką i linkiem do odebrania prezentu.

Abyś odkrył przygodę swoich marzeń używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w naszej polityce plików cookie