Najczęściej zadawane pytania

Dla Partnerów
Konto sprzedawcy (Partnera)
Dodawanie/edycja Przygody (oferty)
Realizacja voucherów

Po kliknięciu przycisku “Rejestracja” w górnym menu należy wybrać opcję “Partner” i wypełnić formularz znajdujący się na stronie. Bezpośredni link: https://otoprzygoda.pl/register/seller.

 • Nie otrzymałem maila aktywacyjnego
  Sprawdź czy mail nie trafił do folderu spam. Jeśli nie, spróbuj zarejestrować się ponownie, upewniając się, co do poprawności adresu e-mail.
 • Otrzymałem mail aktywacyjny, ale link aktywacyjny nie działa
  Ze względów bezpieczeństwa link aktywacyjny jest ważny przez 24 godziny od wypełnienia formularza rejestracyjnego. Jeśli termin ten minął, należy wypełnić formularz rejestracyjny ponownie.

Panel Partnera zawiera wszystkie funkcje panelu Klienta, takie jak wygodne kupowanie i obserwowanie ofert, dostęp do historii zakupów, wystawianie opinii czy zadawanie sprzedawcom pytań o ich oferty. Ponadto panel Partnera umożliwia wystawianie własnych ofert, dodawanie dokumentów (licencji, uprawnień itp.), odpowiadanie na opinie i pytania klientów, a także zarządzanie sprzedażą i finansami oraz tworzenie specjalnych subkont dla osób pośredniczących w realizacji przygód.

 • Oczekuje na zatwierdzenie
  Jeśli minęły 2 dni robocze, a uzupełniłeś wszystkie dane, skontaktuj się z administratorem strony, pisząc na e-mail info@otoprzygoda.pl lub wybierz inną formę kontaktu dostępną na stronie https://otoprzygoda.pl/strona/kontakt.
 • Administrator strony odrzucił moje konto
  Powód odrzucenia jest podany w komunikacie w panelu Partnera oraz w mailu z informacją o odrzuceniu danych. Popraw dane zgodnie ze wskazówkami od administratora strony. Jeśli wpisane dane są poprawne skontaktuj się z administratorem strony, pisząc na email info@otoprzygoda.pl lub wybierz inną formę kontaktu dostępną na stronie https://otoprzygoda.pl/strona/kontakt.

W panelu Partnera należy w menu bocznym wejść w zakładkę “Moje konto” - można tam edytować wszystkie dane podane podczas rejestracji.

Abyś odkrył przygodę swoich marzeń używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w naszej polityce plików cookie