Off Road Adventure 3H

Farma Adrenaliny
Oborniki Wielkopolskie
799 zł
Szybka dostawa
30 dni na zwrot
Vouchery

Poczuj adrenalinę za kierownicą prawdziwego samochodu terenowego! Nawigowany przez towarzyszącą Ci osobę jak na prawdziwych rajdach, pod okiem jednego z naszych doświadczonych instruktorów.

Poznaj świat motoryzacji z zupełnie innej strony. Zasiądź za sterami jednego z naszych profesjonalnie przygotowanych samochodów terenowych. Przed Tobą do pokonania trasa długości ponad 30 kilometrów, którą pokonasz w około trzy godziny. Poznasz podstawy zachowania w terenie, poczujesz zastrzyk adrenaliny oraz nauczysz się technik nawigacji rajdowych. Wjedziesz na ekstremalny tor off road gdzie dowiesz się jak zjeżdżać z prawie pionowych ścian i podjeżdżać w miejscach, gdzie trudno to zrobić pieszo. Poznasz zachowanie samochodu w błocie, a jeśli nie pokonasz przeszkód błotnych zgodnie z wytycznymi instruktora... poznasz i nauczysz się samodzielnie używać wyciągarki,zblocza, hi-lifta lub trapów. Brzmi niezrozumiale - spokojnie, wytłumaczymy, pokażemy i zadbamy byś przez cały czas był bezpieczny

Możesz zabrać ze sobą do dwóch osób towarzyszących, również dzieci.

Przez cały czas trwania przejazdu nad bezpieczeństwem będzie czuwał jeden z naszych doświadczonych instruktorów. Nasza kadra to wieloletni użytkownicy pojazdów 4x4, podróżnicy, uczestnicy i organizatorzy rajdów. Nie wahaj się pytać o wszystko co związane z jazdą terenową - odpowiedzą, doradzą, wyjaśnią.


Warunki korzystania

Warunkiem uczestnictwa w przygodzie jest (dot. kierowcy) posiadanie ważnego Prawa Jazdy oraz (dot. wszystkich uczestników) nie pozostawanie pod wpływem jakiejkolwiek substancji psycho-aktywnej (z lekami włącznie)
Odzież, najlepiej outdoorową należy dostosować do panujących warunków atmosferycznych, istnieje ryzyko ubrudzenia butów błotem.
Jeśli udział biorą też dzieci a ich wzrost tego wymaga, należy zabrać ze sobą foteliki samochodowe. Jeśli opiekunowie dzieci nie są ich rodzicami, muszą też posiadać oświadczenie o powierzeniu pieczy podpisane przez rodziców.


Realizacja
Ważność vouchera
12 miesięcy od daty zakupu
Rezerwacja po zakupie
Rezerwacja wymagana
Dostępne terminy
Cały rok

Masz więcej pytań?
Zadaj pytanie sprzedawcy
O Sprzedającym
Vouchery jako prezent
Po dodaniu Przygody do plecaka możesz wysłać voucher na adres email osoby obdarowanej lub zamówić do domu wersję drukowaną.
Jak wygląda Voucher?
Zostań sprzedawcą Przygód
Zarejestruj się i wystawiaj oferty na sprzedaż.
Dowiedz się więcej
Zobacz podobne Przygody:

Weekend off road & SPA

(0)

2091 zł

Autodrom4x4, Włościejewki

Off Road Expedition (full day)

(0)

1400 zł

Wielkopolska, Poznań

Abyś odkrył przygodę swoich marzeń używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w naszej polityce plików cookie