OTO Przygoda

Bungee Jumping Kraków - skok z 90m pojedynczy +Zdjęcia

ŻYWIOŁ:
SEZON:
Voucher jest ważny przez 12 m-cy od daty zakupu
DOSTĘPNE TERMINY:
W okresie zimowym skoki nie są wykonywane. Zakupione vouchery można realizować w okresie od 1 kwietnia do 30 października w 2020 roku.

OPIS PRZYGODY:

Bilet dla 1 osoby na 1 skok na bungee z wysokości 90 metrów +Zdjęcia. Wybierając tę opcję osoba skacząca otrzyma serię zdjęć ze skoku, które do 10 minut po skoku nagrywane są na płytę CD

Bilet dla 1 osoby na 1 skok na bungee - wysokość: skok z 90 metrów +Zdjęcia

Wybierając opcję +Zdjęcia osoba skacząca otrzyma serię zdjęć ze skoku, które do 10 minut po skoku nagrywane są na płytę CD.

Samego uczucia związanego ze swobodnym spadaniem nie da się opisać – to po prostu trzeba przeżyć. Skok na Bungee to konkretna dawka adrenaliny, pozytywnej energii, a co najlepsze – nigdy się nie nudzi.

Skok na bungee to fantastyczny pomysł na prezent na każdą okazję, na wieczór kawalerski czy oświadczyny.

Jesteśmy jedynym punktem w Polsce i Europie spełniającym najwyższe kryteria jakości i posiadającym certyfikat ISO 9001:2015, a także wieloletnie doświadczenie i profesjonalną kadrę. Robimy wszystko, aby pomóc w wykonaniu skoku i sprawić, że będzie on niezapomnianym przeżyciem, dbając o bezpieczeństwo skoków podczas spełniania marzeń.

W naszej ofercie znajdziecie opcje:

Skoki pojedyncze:

  • 150,00 - Skok pojedynczy
  • 180,00 - Skok pojedynczy + Film
  • 180,00 - Skok pojedynczy + Zdjęcia
  • 195,00 - Skok pojedynczy + Zdjęcia + Film

Skoki tandemowe:

  • 295,00 - Skok tandemowy
  • 325,00 - Skok tandemowy + Film
  • 325,00 - Skok tandemowy + Zdjęcia
  • 340,00 - Skok tandemowy + Zdjęcia + Film

WARUNKI KORZYSTANIA:

Sposób realizacji:
1. Nie prowadzimy uprzedniej rezerwacji terminu. Wystarczy pojawić się w dogodnym dniu w punkcie skoków Bungee Jumping Kraków, al. Pokoju 16 w godzinach jego otwarcia (codziennie od godz. 12.00 do 18:30).
2. Weź ze sobą E-Voucher i okaż go na telefonie lub w formie wydruku.

PROPONOWANE PRZYGODY:

Abyś odkrył przygodę swoich marzeń używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w naszej polityce plików cookie