OTO Przygoda

2-godzinna wyprawa na quadach - Witów eXtreme

LOKALIZACJA:  Witów 319
ŻYWIOŁ:
SEZON:
Voucher jest ważny przez 12 m-cy od daty zakupu
DOSTĘPNE TERMINY:
kwiecień - listopad
DODAJ DO PLECAKA

OPIS PRZYGODY:

Wyprawa na quadach to, bardzo adrenalinowa przeprawa przez górską rwącą rzekę, liczne błotniste wąwozy, leśne drogi, strome podjazdy, tatrzańskie polany a wszystko po to, aby dojechać na tatrzańskie polany, skąd rozciąga się niesamowity widok na całe Tatry polskie i słowackie. 


Nasza firma mieści się między dwoma najpopularniejszymi dolinami tatrzańskimi: Doliną Kościeliską i Doliną Chochołowską a co za tym idzie, będziemy poruszać się po naprawdę unikalnym w skali kraju terenie górskim. Mamy do dyspozycji ponad 250 kilometrów tras o różnym stopniu trudności i wysiłku potrzebnego do ich przebycia.


Całą wyprawę zabezpieczać będą wykwalifikowani instruktorzy sportów ekstremalnych z minimum 3-letnim doświadczeniem, co bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo i profesjonalne podejście do Klienta.


Cena wyprawy obejmuje:


- Wypożyczenie spodni i kurtki ochronnej
- Wypożyczenie kasku
- Szkolenie z zasad bezpieczeństwa i zasad użytkowania
- Organizację niezapomnianej, bardzo adrenalinowej wyprawy na quadach
- Opiekę instruktora w trakcie wyprawy 
- Pamiątkowe zdjęcia z wyprawy
- Zimne napoje w trakcie wyprawy

WARUNKI KORZYSTANIA:

Aby uczestniczyć w wyprawie na quadach należy mieć ukończone 18 lat i być trzeźwym.

PROPONOWANE PRZYGODY:

Jazda za kierownicą Subaru STI Turbo

(0)

399 zł

Tor Poznań tor główny

Jazda za kierownicą Zenos E10S

(0)

149 zł

Tor Radom - Jastrząb, Tor Poznań Tor Kartingowy, Tor Lublin - Ułęż, Tor Wrocław - Oleśnica, Tor Wschodzący Białystok, Tor Warszawa - Modlin, Tor Łódź, Tor Kraków, Tor Gdańsk - Pszczółki, Tor Bednary, Tor Olsztyn, Tor Toruń, Tor Warszawa - Słomczyn, Tor Warszawa Słabomierz DriveLand, Tor Koszalin

Abyś odkrył przygodę swoich marzeń używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w naszej polityce plików cookie
;