OTO Przygoda

2-godzinna wyprawa na quadach - Witów eXtreme

LOKALIZACJA:  Witów 319
Cena: 700 zł
na przygodę zabierze Cię Witów eXtreme Andrzej Solarczyk
ŻYWIOŁ:
SEZON:
Voucher jest ważny przez 12 m-cy od daty zakupu
DOSTĘPNE TERMINY:
kwiecień - listopad

OPIS PRZYGODY:

Wyprawa na quadach to bardzo adrenalinowa przeprawa przez górską, rwącą rzekę, liczne błotniste wąwozy, leśne drogi, strome podjazdy, tatrzańskie polany.

Wyprawa na quadach to, bardzo adrenalinowa przeprawa przez górską rwącą rzekę, liczne błotniste wąwozy, leśne drogi, strome podjazdy, tatrzańskie polany a wszystko po to, aby dojechać na tatrzańskie polany, skąd rozciąga się niesamowity widok na całe Tatry polskie i słowackie. 


Nasza firma mieści się między dwoma najpopularniejszymi dolinami tatrzańskimi: Doliną Kościeliską i Doliną Chochołowską a co za tym idzie, będziemy poruszać się po naprawdę unikalnym w skali kraju terenie górskim. Mamy do dyspozycji ponad 250 kilometrów tras o różnym stopniu trudności i wysiłku potrzebnego do ich przebycia.


Całą wyprawę zabezpieczać będą wykwalifikowani instruktorzy sportów ekstremalnych z minimum 3-letnim doświadczeniem, co bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo i profesjonalne podejście do Klienta.


Cena wyprawy obejmuje:


- Wypożyczenie spodni i kurtki ochronnej
- Wypożyczenie kasku
- Szkolenie z zasad bezpieczeństwa i zasad użytkowania
- Organizację niezapomnianej, bardzo adrenalinowej wyprawy na quadach
- Opiekę instruktora w trakcie wyprawy 
- Pamiątkowe zdjęcia z wyprawy
- Zimne napoje w trakcie wyprawy

WARUNKI KORZYSTANIA:

Aby uczestniczyć w wyprawie na quadach należy mieć ukończone 18 lat i być trzeźwym.

PROPONOWANE PRZYGODY:

Abyś odkrył przygodę swoich marzeń używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w naszej polityce plików cookie