OTO Przygoda

Kurs Trener personalny online

LOKALIZACJA:  Polska
ŻYWIOŁ:
SEZON:
Voucher jest ważny przez 12 m-cy od daty zakupu

OPIS PRZYGODY:

Struktura kursu

1. uczestnik szkolenia otrzymuje dostęp do platformy e-learningowej (szkoleniowej)

2. uczestniczysz w kursie (dostajesz materiały edukacyjne PDF + grafiki)

3. zaliczenie egzaminu (online)

4. przygotowujemy dokumenty zaświadczające odbycie kursu

 

Kursy Kar-Group krok po kroku

Nasze kursy on-line ułatwiają naukę w dowolnym miejscu i czasie, ponieważ otrzymujesz dostęp do platformy e-learningowej. To na niej są umieszczone materiały szkoleniowe z wybranego obszaru wiedzy. Korzystasz z nich online lub drukujesz i czytasz, kiedy masz na to czas. Zaliczenie egzaminu również odbywa się przez Internet. Po zdobyciu przynajmniej 70% punktów, firma Kar-Group przygotowuje dokumentację, która zaświadcza o ukończeniu kursu

 

Ważne

1. Kursant otrzymuje dwa certyfikaty w formie PDF i drukowanej w cenie szkolenia

2. Kursant uzyskuje możliwość podwyższenia umiejętności zawodowych.

3. Szkolenie pomocne dla osób chcących uzyskać potwierdzenie swojej profesji lub osób chcących rozpocząć naukę nowego zawodu.

4. Szkolenie szczególnie przydatne dla: trenerów, instruktorów, nauczycieli, pracowników MORIS i GOSIR a także klubów sportowych i związków sportowych. ośrodkach sportu i rekreacji, związkach sportowych

5.  Kurs pomocny poza terytorium Polski, także na terenie Unii Europejskie

6. szkolenia pomocne przy zakładaniu własnej działalności gospodarczej oraz przy składaniu wniosków o dofinansowaniu z Urzędu Pracy i UE.

 

Każdy kursant otrzymuje dokumenty, które potwierdzają odbycie szkolenia. Firma Kar Group znajduje się w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych. Kursy pomagają nie tylko we wzbogaceniu CV, ale są również uwzględniane podczas zakładania własnej działalności gospodarczej oraz składaniu wniosku o dofinansowanie (zarówno ze środków unijnych, jak i urzędu pracy).

WARUNKI KORZYSTANIA:

Warunki szkoleń
1. warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest pełnoletność, wykształcenie minimum średnie, niekaralność sportowa, dobry stan zdrowia.

2. naukę podczas trwania szkolenia organizuje się samodzielnie wedle (czas na ukończenie kursu 60 dni).

3. dokumenty potwierdzające ukończenie kursu zostaną nadane do 14 dni roboczych, od momentu zdania egzaminów i dopełnieniu wszelkich powinności.

4. Państwa kurs może być sfinansowany przez właściwy dla miejsca Państwa zameldowania Powiatowy Urząd Pracy.

PROPONOWANE PRZYGODY:

Balet i jazz dla młodzieży i dorosłych

(0)

49 zł

Bałtycka 19 Wrocław

Sesja floatingu

(0)

120 zł

80-275 Gdańsk ul. Wincentego Pstrowskiego 26

Abyś odkrył przygodę swoich marzeń używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w naszej polityce plików cookie