Kurs Trener personalny online

Kar-Group Rafał Karaś
Polska
390 zł
Szybka dostawa
30 dni na zwrot
Vouchery

Chcesz prowadzić indywidualne treningi? A może szukasz pracy na siłowni, w klubie fitness lub sportowym? Szkolenie dla przyszłych i obecnych trenerów personalnych zwiększa kwalifikacje.

Struktura kursu

1. uczestnik szkolenia otrzymuje dostęp do platformy e-learningowej (szkoleniowej)

2. uczestniczysz w kursie (dostajesz materiały edukacyjne PDF + grafiki)

3. zaliczenie egzaminu (online)

4. przygotowujemy dokumenty zaświadczające odbycie kursu

 

Kursy Kar-Group krok po kroku

Nasze kursy on-line ułatwiają naukę w dowolnym miejscu i czasie, ponieważ otrzymujesz dostęp do platformy e-learningowej. To na niej są umieszczone materiały szkoleniowe z wybranego obszaru wiedzy. Korzystasz z nich online lub drukujesz i czytasz, kiedy masz na to czas. Zaliczenie egzaminu również odbywa się przez Internet. Po zdobyciu przynajmniej 70% punktów, firma Kar-Group przygotowuje dokumentację, która zaświadcza o ukończeniu kursu

 

Ważne

1. Kursant otrzymuje dwa certyfikaty w formie PDF i drukowanej w cenie szkolenia

2. Kursant uzyskuje możliwość podwyższenia umiejętności zawodowych.

3. Szkolenie pomocne dla osób chcących uzyskać potwierdzenie swojej profesji lub osób chcących rozpocząć naukę nowego zawodu.

4. Szkolenie szczególnie przydatne dla: trenerów, instruktorów, nauczycieli, pracowników MORIS i GOSIR a także klubów sportowych i związków sportowych. ośrodkach sportu i rekreacji, związkach sportowych

5.  Kurs pomocny poza terytorium Polski, także na terenie Unii Europejskie

6. szkolenia pomocne przy zakładaniu własnej działalności gospodarczej oraz przy składaniu wniosków o dofinansowaniu z Urzędu Pracy i UE.

 

Każdy kursant otrzymuje dokumenty, które potwierdzają odbycie szkolenia. Firma Kar Group znajduje się w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych. Kursy pomagają nie tylko we wzbogaceniu CV, ale są również uwzględniane podczas zakładania własnej działalności gospodarczej oraz składaniu wniosku o dofinansowanie (zarówno ze środków unijnych, jak i urzędu pracy).


Warunki korzystania

-pełnoletność, wykształcenie minimum średnie, niekaralność sportowa, dobry stan zdrowia.
-naukę organizuje się samodzielnie (60 dni).
-dokumenty potwierdzające ukończenie kursu zostaną nadane do 14 dni roboczych, od momentu zdania egzaminów i dopełnieniu wszelkich powinności.
-kurs może być sfinansowany przez Powiatowy Urząd Pracy.


Realizacja
Ważność vouchera
12 miesięcy od daty zakupu
Rezerwacja po zakupie
Rezerwacja wymagana
Dostępne terminy
Cały rok

Masz więcej pytań?
Zadaj pytanie sprzedawcy
O Sprzedającym
Vouchery jako prezent
Po dodaniu Przygody do plecaka możesz wysłać voucher na adres email osoby obdarowanej lub zamówić do domu wersję drukowaną.
Jak wygląda Voucher?
Zostań sprzedawcą Przygód
Zarejestruj się i wystawiaj oferty na sprzedaż.
Dowiedz się więcej
Zobacz podobne Przygody:
Abyś odkrył przygodę swoich marzeń używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w naszej polityce plików cookie