OTO Przygoda

Sesja floatingu

Cena: 120 zł
na przygodę zabierze Cię Akademia Redukcji Stresu Paweł Gutral
ŻYWIOŁ:
SEZON:
Voucher jest ważny przez 12 m-cy od daty zakupu

OPIS PRZYGODY:

Floating - sesja w kabinie izolacji sensorycznej. Prawdopodobnie najskuteczniejszy sposób na relaks. Redukcja stresu, regeneracja po wysiłku, rehabilitacja po urazach, niwelowanie bólu.

Floating polega na unoszeniu się na powierzchni roztworu wody i soli w specjalnie przygotowanej do tego kabinie. Kabina izolacji sensorycznej, to dźwiękoszczelne, przestronne pomieszczenie o wymiarach 2,4 m na 1,4 m i wysokości 2 m.  Przebywanie w kabinie, w specjalnie stworzonych warunkach ("brak grawitacji") powoduje samoczynną zmianę trybu funkcjonowania naszego mózgu. Z normalnego stanu czuwania, czyli Betha (12-40 Hz) przechodzi on płynnie do stanu Alpha (7-12 Hz), czyli stanu relaksu i rozluźnienia, a nawet dalej do stanu Theta (4-7 HZ), czyli stanu nazywanego głęboką medytacją, uzyskiwanego tuż przed zaśnięciem i tuż po obudzeniu. To poziom na którym będąc w pełni świadomi, mamy dostęp do głębokich pokładów intuicji (praca kreatywna), umysł uzyskuje wyrazistość i klarowność (przydatne w procesie nauki),a kompulsywne myśli znikają (redukcja stresu). Na poziomie ciała mięśnie samoczynnie rozluźniają się i regenerują, następuje produkcja endorfin, prolaktyny, oksytocyny (niwelowanie bólu) i usuwanie kortyzolu (hormon stresu) z organizmu.

Sesja trwa 1h, wcześniej należy się umówić online lub telefonicznie.

WARUNKI KORZYSTANIA:

Niemal wszyscy mogą korzystać z sesji floatingu z wyjątkiem sporadycznych przypadków. Osoby poniżej 16 lat mogą korzystać z naszych usług wyłącznie za zgodą ich opiekunów.
Do pozostałych przeciwwskazań należą:
epilepsja (padaczka), ciężkie depresje lub psychozy (leczone psychiatrycznie), I trymestr ciąży, zakrzepica, zapalenie ucha, rany otwarte, uszkodzenia skóry, owrzodzenia skóry, podrażnienia i infekcje, spożycie alkoholu i innych środków odurzających, wiek poniżej 16 roku życia z uwagi na nie zakończony etap rozwoju mózgu, wszczepiony rozrusznik serca, nowotwory złośliwe skóry.

PROPONOWANE PRZYGODY:

Floating 60min

(0)

99 zł

tychy jaśkowicka 15

Floating 90min

(0)

139 zł

tychy jaśkowicka 15

Floating dla dwojga 60min

(0)

150 zł

tychy jaśkowicka 15

Sauna Ganbanyoku 60min

(0)

59 zł

tychy jaśkowicka 15

Abyś odkrył przygodę swoich marzeń używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w naszej polityce plików cookie