Off Road Spirit (1h jazdy w terenie)

Farma Adrenaliny
Poznań
299 zł
Szybka dostawa
30 dni na zwrot
Vouchery

Poczuj adrenalinę podczas przejazdu samochodem 4x4 w wymagającym terenie. Zabierz dodatkowe 2 osoby i poczuj emocje z jazdy w terenie w aucie prowadzonym przez doświadczonego instruktora.

Poznaj świat motoryzacji z zupełnie innej strony. Zasiądź w jednym z naszych profesjonalnie przygotowanych samochodów terenowych i wciel się w role pilota rajdowego. Przed Wami do pokonania trasa długości kilkunastu kilometrów, którą pokonacie w około godzinę. Poznasz podstawy zachowania w terenie, poczujesz zastrzyk adrenaliny oraz nauczysz się technik nawigacji rajdowych. To od Ciebie będzie zależało czy Wasza załoga pokona bezbłędnie trasę wg odczytywanych przez Was notatek nawigacyjnych w formie roadbooka - jak na prawdziwych rajdach terenowych. Poznasz możliwości prawdziwego samochodu terenowego, które możesz być pewnym, przewyższają Twoje ich wyobrażenia.

Możesz zabrać ze sobą do dwóch osób towarzyszących, również dzieci.

Przez cały czas trwania przejazdu, samochód prowadzi jeden z naszych doświadczonych instruktorów. Nasza kadra to wieloletni użytkownicy pojazdów 4x4, podróżnicy, uczestnicy i organizatorzy rajdów. Nie wahaj się pytać o wszystko co związane z jazdą terenową - odpowiedzą, doradzą, wyjaśnią.


Warunki korzystania

Warunkiem uczestnictwa w przygodzie jest (dot. kierowcy) posiadanie ważnego Prawa Jazdy oraz (dot. wszystkich uczestników) nie pozostawanie pod wpływem jakiejkolwiek substancji psycho-aktywnej (z lekami włącznie)
Jeśli udział biorą też dzieci a ich wzrost tego wymaga, należy zabrać ze sobą foteliki samochodowe. Jeśli opiekunowie dzieci nie są ich rodzicami, muszą też posiadać oświadczenie o powierzeniu pieczy podpisane przez rodziców.


Realizacja
Ważność vouchera
12 miesięcy od daty zakupu
Rezerwacja po zakupie
Rezerwacja wymagana
Dostępne terminy
Cały rok

Masz więcej pytań?
Zadaj pytanie sprzedawcy
O Sprzedającym
Vouchery jako prezent
Po dodaniu Przygody do plecaka możesz wysłać voucher na adres email osoby obdarowanej lub zamówić do domu wersję drukowaną.
Jak wygląda Voucher?
Zostań sprzedawcą Przygód
Zarejestruj się i wystawiaj oferty na sprzedaż.
Dowiedz się więcej
Zobacz podobne Przygody:

Off Road Expedition (full day)

(0)

1399 zł

Wielkopolska, Poznań

Off Road Adventure

(0)

399 zł

Poznań, Oborniki Wlkp, Suchy Las, Rokietnica, Chludowo, Golęczewo, Złotniki

Off Road Adventure 1,5 H

(0)

499 zł

Poznań, Oborniki Wielkopolskie, Suchy Las, Przeźmierowo

Abyś odkrył przygodę swoich marzeń używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w naszej polityce plików cookie