OTO Przygoda

Off Road Spirit (1h jazdy w terenie)

LOKALIZACJA:  Poznań
ŻYWIOŁ:
SEZON:
Voucher jest ważny przez 12 m-cy od daty zakupu

OPIS PRZYGODY:

Poznaj świat motoryzacji z zupełnie innej strony. Zasiądź w jednym z naszych profesjonalnie przygotowanych samochodów terenowych i wciel się w role pilota rajdowego. Przed Wami do pokonania trasa długości kilkunastu kilometrów, którą pokonacie w około godzinę. Poznasz podstawy zachowania w terenie, poczujesz zastrzyk adrenaliny oraz nauczysz się technik nawigacji rajdowych. To od Ciebie będzie zależało czy Wasza załoga pokona bezbłędnie trasę wg odczytywanych przez Was notatek nawigacyjnych w formie roadbooka - jak na prawdziwych rajdach terenowych. Poznasz możliwości prawdziwego samochodu terenowego, które możesz być pewnym, przewyższają Twoje ich wyobrażenia.

Możesz zabrać ze sobą do dwóch osób towarzyszących, również dzieci.

Przez cały czas trwania przejazdu, samochód prowadzi jeden z naszych doświadczonych instruktorów. Nasza kadra to wieloletni użytkownicy pojazdów 4x4, podróżnicy, uczestnicy i organizatorzy rajdów. Nie wahaj się pytać o wszystko co związane z jazdą terenową - odpowiedzą, doradzą, wyjaśnią.

WARUNKI KORZYSTANIA:

Warunkiem uczestnictwa w przygodzie jest (dot. kierowcy) posiadanie ważnego Prawa Jazdy oraz (dot. wszystkich uczestników) nie pozostawanie pod wpływem jakiejkolwiek substancji psycho-aktywnej (z lekami włącznie)

Jeśli udział biorą też dzieci a ich wzrost tego wymaga, należy zabrać ze sobą foteliki samochodowe. Jeśli opiekunowie dzieci nie są ich rodzicami, muszą też posiadać oświadczenie o powierzeniu pieczy podpisane przez rodziców.

PROPONOWANE PRZYGODY:

Abyś odkrył przygodę swoich marzeń używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w naszej polityce plików cookie