Off Road Expedition (full day)

Farma Adrenaliny
Wielkopolska, Poznań
1399 zł
Szybka dostawa
30 dni na zwrot
Vouchery

Poczuj adrenalinę za kierownicą prawdziwego samochodu terenowego! Nawigowany przez towarzyszącą Ci osobę jak na prawdziwych rajdach, pod okiem jednego z naszych doświadczonych instruktorów.

Poznaj świat motoryzacji z zupełnie innej strony. Zasiądź za sterami jednego z naszych profesjonalnie przygotowanych samochodów terenowych. Przed Tobą do pokonania trasa długości ponad stu kilometrów, którą pokonasz w około siedem do ośmiu godzin. Poznasz podstawy zachowania w terenie, poczujesz zastrzyk adrenaliny oraz nauczysz się technik nawigacji rajdowych. Wjedziesz na ekstremalny tor off road gdzie dowiesz się jak zjeżdżać z prawie pionowych ścian i podjeżdżać w miejscach, gdzie trudno wejść pieszo. Poznasz zachowanie samochodu w błocie, a jeśli nie pokonasz przeszkód błotnych zgodnie z wytycznymi instruktora... poznasz i nauczysz się samodzielnie używać wyciągarki,zblocza, hi-lifta lub trapów. Brzmi niezrozumiale - spokojnie, wytłumaczymy, pokażemy i zadbamy byś przez cały czas był bezpieczny

Dla amatorów najmocniejszych przeżyć chcących poczuć się w 100% jak na prawdziwym rajdzie terenowym przygotowaliśmy całodniowy wyjazd w teren. W zależności od trasy to 100 do 160 km bezdroży - trasą jednego z wielu organizowanych przez nas rajdów terenowych. Poruszać po niej będziesz się wg. profesjonalnie przygotowanych notatek nawigacyjnych w formie roadbooka - dokładnie w takiej samej formie jak podczas rajdu. Wjedziesz też na odcinki specjalne gdzie będziesz próbował swych sił w zaliczaniu punktów kontrolnych na specjalnie przygotowanym i zamkniętym torze off road. W trakcie przejazdu, oczywiście w off roadowym stylu, przygotujemy posiłek oraz przerwę na kawę lub herbatę.

Możesz zabrać ze sobą do dwóch osób towarzyszących, również dzieci. Uczestnicy mogą zmieniać się za kierownicą, warunki określone w sekcji "warunki korzystania z przygody"

Przez cały czas trwania przejazdu nad bezpieczeństwem będzie czuwał jeden z naszych doświadczonych instruktorów. Nasza kadra to wieloletni użytkownicy pojazdów 4x4, podróżnicy, uczestnicy i organizatorzy rajdów. Nie wahaj się pytać o wszystko co związane z jazdą terenową - odpowiedzą, doradzą, wyjaśnią.


Warunki korzystania

Warunkiem uczestnictwa w przygodzie jest (dot. kierowcy) posiadanie ważnego Prawa Jazdy oraz (dot. wszystkich uczestników) nie pozostawanie pod wpływem jakiejkolwiek substancji psycho-aktywnej (z lekami włącznie)
Odzież, najlepiej outdoorową należy dostosować do panujących warunków atmosferycznych, istnieje ryzyko ubrudzenia butów błotem.
Jeśli udział biorą też dzieci a ich wzrost tego wymaga, należy zabrać ze sobą foteliki samochodowe. Jeśli opiekunowie dzieci nie są ich rodzicami, muszą też posiadać oświadczenie o powierzeniu pieczy podpisane przez rodziców.


Realizacja
Ważność vouchera
12 miesięcy od daty zakupu
Rezerwacja po zakupie
Rezerwacja wymagana
Dostępne terminy
Cały rok

Masz więcej pytań?
Zadaj pytanie sprzedawcy
O Sprzedającym
Vouchery jako prezent
Po dodaniu Przygody do plecaka możesz wysłać voucher na adres email osoby obdarowanej lub zamówić do domu wersję drukowaną.
Jak wygląda Voucher?
Zostań sprzedawcą Przygód
Zarejestruj się i wystawiaj oferty na sprzedaż.
Dowiedz się więcej
Zobacz podobne Przygody:

Off Road Adventure

(0)

399 zł

Poznań, Oborniki Wlkp, Suchy Las, Rokietnica, Chludowo, Golęczewo, Złotniki

Off Road Adventure 1,5 H

(0)

499 zł

Poznań, Oborniki Wielkopolskie, Suchy Las, Przeźmierowo

Abyś odkrył przygodę swoich marzeń używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w naszej polityce plików cookie