OTOPrzygoda

Przejażdżka złotym samochodem Mustang, Corvette, Camaro 20km

Golden Cars Walter Karpiński
Bielsko-Biała
200 zł
Szybka dostawa
30 dni na zwrot
Vouchery

Twój mężczyzna nie może się zdecydować jakie super auto wybrać?Złota Corvetta,Złoty Mustang,turkusowe Camaro?! Zapraszamy do przejazdu 20km na miejscu pasażera... gwarantujemy szybką jazde!

Przejażdżka z amerykańskim temperamentem
Twój mężczyzna nie może się zdecydować jakie super auto wybrać? W takim razie jazda w formie prezentu jest stworzona dla niego! Wystarczy jeden voucher, aby sprawdzić się za kierownicą szybkich maszyn Chevrolet Corvette,Ford Mustang raz Chevrolet Camaro. Jazda tymi wyjątkowo pięknymi samochodami daje porządny zastrzyk adrenaliny! Gwarantujemy, że większość facetów będzie wspominać jazdę przez długi czas. Ostrzegamy, tak wyjątkowe przeżycie potrafi uzależnić! Prawie wszyscy po zrealizowanej jeździe chcą spróbować jeszcze raz! Zamów voucher i przekonaj się, który samochód lepiej sprawuję się na drodze.


Warunki korzystania

Wymagania:
- Z jazdy jako kierowca mogą skorzystać osoby posiadające prawo jazdy kat. B.
Obowiązujący strój:
- Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską i wąską podeszwą.
Pogoda:
-Sucha nawierzchnia


Realizacja
Ważność vouchera
12 miesięcy od daty zakupu
Rezerwacja po zakupie
Rezerwacja wymagana
Dostępne terminy
Cały rok

O Sprzedającym
Vouchery jako prezent
Po dodaniu Przygody do plecaka możesz wysłać voucher na adres email osoby obdarowanej lub zamówić do domu wersję drukowaną.
Jak wygląda Voucher?
Zostań sprzedawcą Przygód
Zarejestruj się i wystawiaj oferty na sprzedaż.
Dowiedz się więcej
Zobacz podobne Przygody:

Jazda za kierownicą Mitsubishi Lancer Evo 10

(0)

od 249 zł

Tor Radom - Jastrząb, Tor Poznań Tor Kartingowy, Tor Lublin - Ułęż, Tor Warszawa - Modlin, Tor Łódź, Tor Kraków, Tor Gdańsk - Pszczółki, Tor Bednary, Tor Olsztyn, Tor Toruń, Tor Koszalin, Tor Wrocław - Krzywa, Tor Białystok

Abyś odkrył przygodę swoich marzeń używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w naszej polityce plików cookie