OTO Przygoda

Skok pojedynczy na bungee

LOKALIZACJA:  Zakopane
ŻYWIOŁ:
SEZON:
Voucher jest ważny przez 12 m-cy od daty zakupu

OPIS PRZYGODY:

Bungee Jumping Zakopane to jedyny całoroczny punkt do skoków . Certyfikat ISO 9001:2015 i nasze wieloletnie doświadczenie zagwarantują Ci bezpieczeństwo i adrenalinę na najwyższym poziomie.

Marzysz o wielkich wyzwaniach? Kochasz niesamowicie wielkie dawki adrenaliny? Skok na bungee zapewni Ci jej najwyższy poziom. Pokonaj swój strach i poczuj niezapomniane emocje! Podaruj sobie lub bliskiej osobie niezwykły prezent – emocje w czystej postaci.


Skok z liczącego 90 metrów żurawia wieżowego przyprawi Cię o prawdziwy zawrót głowy. Wrażenia jakich doświadczysz zostaną w Twojej pamięci na długie lata. Dodatkowo będziesz mógł podziwiać piękna panoramę gór oraz Zakopanego. Samego uczucia związanego ze swobodnym spadaniem nie da się opisać - to po prostu trzeba przeżyć. Skok na Bungee to konkretna dawka adrenaliny i pozytywnej energii. Co najważniejsze, ta zabawa nigdy się nie nudzi.

 

Skok na bungee do wymarzony prezent na urodziny, wieczór panieński/kawalerski czy oświadczyny.

WARUNKI KORZYSTANIA:

Sposób realizacji:
1. Nie prowadzimy uprzedniej rezerwacji terminu. Wystarczy pojawić się w dogodnym dniu w punkcie skoków Bungee Jumping Zakopane, ul. Piłsudskiego 28b - tuż obok Wielkiej Krokwii, w godzinach otwarcia.
2. Weź ze sobą E-Voucher i okaż go na telefonie lub w formie wydruku.

PROPONOWANE PRZYGODY:

Abyś odkrył przygodę swoich marzeń używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w naszej polityce plików cookie