Głęboki Relaks dla każdego

Miłosz Krusiński
Toruń, ul. Rynek Nowomiejski 9
499 zł
Szybka dostawa
30 dni na zwrot
Vouchery

Profesjonalna Hipnoterapia z ISO9001. Masz problem z dużym stresem? Chcesz zniwelować jego prawdziwe przyczyny? Chcesz nauczyć się automatycznego głębokiego rozluźnienia na zawołanie?

Jeśli masz problem z nadmiernym stresem i sobie z nim nie radzisz.

Możliwe, że nie potrafisz się zrelaksować nawet podczas czasu wolnego.

Chciałbyś zneutralizować tego przyczyny na poziomie podświadomym, bądź nauczyć się automatycznego głębokiego rozluźnienia w dowolnym momencie swojego życia?

Skorzystaj z Profesjonalnej Hipnoterapii z procesem hipnotycznym, który jako pierwszy i jedyny na świecie posiada certyfikację ISO9001 w tej dziedzinie.

Nazywam się Miłosz Krusiński i jestem certyfikowanym hipnoterapeutą przez największe i najważniejsze organizacje w dziedzinie hipnozy na świecie m.in.: National Guild of Hypnotists, OMNI Hypnosis Training Center, czy International Board of Hypnosis. 

Moją misją jest pomaganie ludziom w uwalnianiu się od blokad i ograniczeń na poziomie podświadomym oraz w lepszym, pozytywnym wykorzystaniu ich wewnętrznego potencjału. Hipnoterapia mi również pomogła skutecznie pozbyć się pewnych ograniczeń dlatego kiedy będziesz mówić o swoich problemach będę mógł Cię lepiej rozumieć, a dzięki moim umiejętnościom i doświadczeniu w transformowaniu życia moich Klientów, będę wiedział jak Ci pomóc.

Sesja trwa 3-4 godziny i odbywa się w moim gabinecie w Toruniu. Podczas transu hipnotycznego będą Państwo mogli odprężyć swoje ciało i umysł możliwe, że tak przyjemnie i głęboko jak nigdy wcześniej. Podczas sesji nauczysz swoją podświadomość automatycznego wchodzenia w głęboki stan rozluźnienia (hipnozy) samodzielnie w dowolnym momencie swojego życia kiedy Twoja sesja się zakończy i wyjdziesz z gabinetu.

Zapraszam na fantastyczną podróż w głąb siebie. Jeśli będziesz chciał to dokonasz jakieś ważnej transformacji w swoim życiu docierając do prawdziwej przyczyny jakiegoś problemu z którym się borykasz na poziomie podświadomym.

Zapraszam serdecznie :)


Warunki korzystania

Brak.


Realizacja
Ważność vouchera
12 miesięcy od daty zakupu
Rezerwacja po zakupie
Rezerwacja wymagana
Dostępne terminy
Cały rok

Masz więcej pytań?
Zadaj pytanie sprzedawcy
O Sprzedającym
Vouchery jako prezent
Po dodaniu Przygody do plecaka możesz wysłać voucher na adres email osoby obdarowanej lub zamówić do domu wersję drukowaną.
Jak wygląda Voucher?
Zostań sprzedawcą Przygód
Zarejestruj się i wystawiaj oferty na sprzedaż.
Dowiedz się więcej
Zobacz podobne Przygody:

Hipnotyczne Odchudzanie - także ONLINE

(0)

499 zł

Toruń, ul. Rynek Nowomiejski 9

Rzuć palenie z Hipnozą - także ONLINE

(0)

430 zł

Toruń, Rynek Nowomiejski 9

Abyś odkrył przygodę swoich marzeń używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w naszej polityce plików cookie