OTO Przygoda

Lot moto-paralotnią Kraków - 20 minut + filmowanie z dwóch kamer.

LOKALIZACJA:  Kraków
Cena:  450 zł
POSIADANE DOKUMENTY:
Badania lekarskie
Uprawnienia pilota motoparalotni
Ważność vouchera: 12 miesięcy od daty zakupu
Rezerwacja wymagana (po zakupie)
Dostępne terminy:
Loty odbywają się przez cały rok z uwzględnieniem warunków atmosferycznych. Najwięcej dni lotnych jest w okresie od kwietnia do października. Każda pora jednak się nadaje :)

Zobacz jak kupić Przygody

OPIS PRZYGODY:

Lot tandemowy na paralotni w Krakowie. Voucher na przelot 20 minut z video filmowaniem na przelot moto-paralotnią. W tym pakiecie filmujemy z dwóch kamer, z pokładu i ze startowiska.

Witam. Możesz z nami sprezentować komuś odlotowy prezent lub oderwać siebie. Kupując voucher zapewniasz komuś 20 minutowy przelot moto-paralotnią. Odbywa się on w najbardziej bezpieczny sposób na trajce z kółkami. Pasażer nie ma kontaktu z podłożem. Siedzi wygodnie na pierwszym miejscu i podziwia widoki z lotu ptaka. Do tego staramy się dokumentować filmikiem loty dla tych co chcą oczywiście mieć pamiątkę z przelotu. Swoje reakcje czasami bezcenne. Filmiki nagrywa pasażer trzymając GopPro 6 na patyku przed sobą. Z tego materiału składamy filmik ok 4 minuty i dostarczamy Witam. Przesyłam link do filmiku z przelotu  do filmu umieszczonego na YouTube. Witam. Przesyłam link do filmiku z przelotu  jest w opcji niepubliczny chyba, że postanowimy się nim podzielić.

WARUNKI KORZYSTANIA:

Decyzję o starcie podejmuje tylko i wyłącznie pilot po ocenie warunków, które w przypadku wątpliwości, może poprzedzić wykonaniem samodzielnego lotu.
Pasażer w kompletnym ubraniu nie może przekraczać wagi 110 kg zaś minimalna waga pasażera to 50 kg. Osoby niepełnoletnie wymagają pisemnego oświadczenia rodziców.
Abyś odkrył przygodę swoich marzeń używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w naszej polityce plików cookie