Lot moto-paralotnią Kraków - 25 minut + filmowanie z dwóch kamer.

ABC-INSTAL Robert Paluch
Kraków
590 zł
Szybka dostawa
30 dni na zwrot
Vouchery

Lot tandemowy na paralotni w Krakowie. Voucher na przelot 25 minut z video filmowaniem na przelot moto-paralotnią. W tym pakiecie filmujemy z dwóch kamer, z pokładu i ze startowiska.

Witam. Możesz z nami sprezentować komuś odlotowy prezent lub oderwać siebie. Kupując voucher zapewniasz komuś 25 minutowy przelot moto-paralotnią. Odbywa się on w najbardziej bezpieczny sposób na trajce z kółkami. Pasażer nie ma kontaktu z podłożem. Siedzi wygodnie na pierwszym miejscu i podziwia widoki z lotu ptaka. Do tego staramy się dokumentować filmikiem loty dla tych co chcą oczywiście mieć pamiątkę z przelotu. Swoje reakcje czasami bezcenne. Filmiki nagrywa pasażer trzymając GopPro 6 na patyku przed sobą. W tym pakiecie również filmujemy dodatkowo ze sfartwiska start i lądowanie. Z tego materiału składamy filmik ok 4 minuty i dostarczamy Witam. Przesyłam link do filmiku z przelotu  do filmu umieszczonego na YouTube. Witam. Przesyłam link do filmiku z przelotu  jest w opcji niepubliczny chyba, że postanowimy się nim podzielić.


Warunki korzystania

Decyzję o starcie podejmuje tylko i wyłącznie pilot po ocenie warunków, które w przypadku wątpliwości, może poprzedzić wykonaniem samodzielnego lotu.
Pasażer w kompletnym ubraniu nie może przekraczać wagi 110 kg zaś minimalna waga pasażera to 20 kg. Osoby niepełnoletnie wymagają pisemnego oświadczenia rodziców.


Realizacja
Ważność vouchera
12 miesięcy od daty zakupu
Rezerwacja po zakupie
Rezerwacja wymagana
Dostępne terminy
Loty odbywają się przez cały rok z uwzględnieniem warunków atmosferycznych. Najwięcej dni lotnych jest w okresie od kwietnia do października. Każda pora jednak się nadaje :)

Masz więcej pytań?
Zadaj pytanie sprzedawcy
O Sprzedającym
Licencje i uprawnienia
Vouchery jako prezent
Po dodaniu Przygody do plecaka możesz wysłać voucher na adres email osoby obdarowanej lub zamówić do domu wersję drukowaną.
Jak wygląda Voucher?
Zostań sprzedawcą Przygód
Zarejestruj się i wystawiaj oferty na sprzedaż.
Dowiedz się więcej
Abyś odkrył przygodę swoich marzeń używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w naszej polityce plików cookie