OTO Przygoda

Dwuetapowe Szkolenie Paralotniowe

ŻYWIOŁ:
SEZON:
Voucher jest ważny przez 12 m-cy od daty zakupu

OPIS PRZYGODY:

 

Termin realizacji 07.09.2019-15.09.2019

Zapraszamy na dwuetapowe łączone szkolenie paralotniowe do Chorwacji i Słowenii. Jako jedyna szkoła w Polsce zabieramy przyszłych pilotów na pełne szkolenia paralotniowe za granicę. Od zera do pilota. W cenie zapewniamy transport z Polski busem szkoły, zakwaterowanie w komfortowym apartamencie z basenem, transport na miejscu, szkolenie w grupie maksymalnie sześcioosobowej, szkolenie na nowym sprzęcie (paralotnie, uprzęże i zapasy kupujemy nowe co roku na wiosnę), drobne upominki. Szkolenie prowadzi dwóch doświadczonych instruktorów, Wojciech Łuczyński oraz Zbyszek Gotkiewicz. Mała grupa, ogromne doświadczenie instruktorów poparte zdobytą wiedzą praktyczną i teoretyczną to gwarancja że w przypadku sprzyjającej pogody szkolenie zakończy się sukcesem. Serdecznie zapraszamy. 

ps. w ofercie dostępne inne terminy:
11.05.2019-19.05.2019
01.06.2019-09.06.2019


WARUNKI KORZYSTANIA:

By przystąpić do szkolenia należy mieć ukończone 15 lat, w przypadku niepełnoletności pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych.
Innych przeciwwskazań nie ma.

PROPONOWANE PRZYGODY:

Lot paralotnią w tandemie z videofilmowaniem

(0)

250 zł

Góra Żar, Góra Skrzyczne

Lot paralotnią w tandemie

(0)

200 zł

Góra Żar, Góra Skrzyczne

Abyś odkrył przygodę swoich marzeń używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w naszej polityce plików cookie