OTO Przygoda

Szkoła MMsnow nauka jazdy na nartach 3os/1h

ŻYWIOŁ:
SEZON:
Voucher jest ważny przez 12 m-cy od daty zakupu

OPIS PRZYGODY:

Nauka jazdy na nartach odbywa się na terenie Ośrodka Narciarskiego Partecznik w Wiśle. Dysponuje on dwoma trasami narciarskimi:

Trasa łatwa dla początkujących - idealna na stawianie pierwszych kroków na nartach, w szczególności małych dzieci.
Trasa trudniejsza dla średnio zaawansowanych narciarzy - idealna na doskonalenie i doszlifowywanie umiejętności narciarskich.
Instruktor wybiera odpowiedni stok narciarski, aby zajęcia przeprowadzone były w sposób jak najbardziej bezpieczny i efektywny.

Szkolenie narciarskie dla początkujących:

Osoby, które są pierwszy raz na nartach lub początkujące, trenują na stoku bardziej płaskich o mniejszym nachyleniu, tak aby na początek spokojnie opanowały podstawy związane m.in. z zachowaniem bezpieczeństwa na stoku, nauką prawidłowego podchodzenia na nartach, opanowania techniki hamowania, jazdy wyciągiem orczykowym i podstawowych skrętów.

Szkolenie narciarskie dla średnio zaawansowanych:

Osoby, które już opanowały podstawowe elementy techniki, aby dalej rozwijać swoje umiejętności trenują na stoku dłuższym, o większym nachyleniu i mają specjalnie dobrane ćwiczenia przez Instruktora tak aby doskonalić i rozwijać technikę jazdy na nartach. Dzięki urozmaiconym treningom narciarskim kursant może w bezpieczny sposób szybko opanować różnego rodzaju skręty oraz poczuć jeszcze lepszą kontrolę nad nartami jadąc na stromych stokach i przy większej prędkości.

WARUNKI KORZYSTANIA:

Z nauki jazdy można skorzystać w sezonie zimowym w godzinach pracy Wyciągów Narciarskich Partecznik.

PROPONOWANE PRZYGODY:

Trening grupowy 2 osoby / 60 minut

(0)

50 zł

Legnica, Klonowa 1

Wycieczka do Norwegii

(0)

400 zł

Sandefjord

Lot balonem na wyłączność

(0)

1800 zł

TYNIEC, ZAKOPANE, OJCÓW, KRAKÓW, CAŁY KRAJ

Spróbuj wspinaczki skalnej / dla 2 osób

(0)

399 zł

Jura Krakowsko-Częstochowska, Rzędkowice, Podlesice, Dolina Kobylańska

Abyś odkrył przygodę swoich marzeń używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w naszej polityce plików cookie