Szkoła MMsnow nauka jazdy na nartach 3os/1h

HillRoad4x4 Sp. z o.o.
Wisła Partecznik
179 zł
Szybka dostawa
30 dni na zwrot
Vouchery

Szkolenie narciarskie dla początkujących oraz średnio zaawansowanych 1 godzina / 3 osoby

Nauka jazdy na nartach odbywa się na terenie Ośrodka Narciarskiego Partecznik w Wiśle. Dysponuje on dwoma trasami narciarskimi:

Trasa łatwa dla początkujących - idealna na stawianie pierwszych kroków na nartach, w szczególności małych dzieci.
Trasa trudniejsza dla średnio zaawansowanych narciarzy - idealna na doskonalenie i doszlifowywanie umiejętności narciarskich.
Instruktor wybiera odpowiedni stok narciarski, aby zajęcia przeprowadzone były w sposób jak najbardziej bezpieczny i efektywny.

Szkolenie narciarskie dla początkujących:

Osoby, które są pierwszy raz na nartach lub początkujące, trenują na stoku bardziej płaskich o mniejszym nachyleniu, tak aby na początek spokojnie opanowały podstawy związane m.in. z zachowaniem bezpieczeństwa na stoku, nauką prawidłowego podchodzenia na nartach, opanowania techniki hamowania, jazdy wyciągiem orczykowym i podstawowych skrętów.

Szkolenie narciarskie dla średnio zaawansowanych:

Osoby, które już opanowały podstawowe elementy techniki, aby dalej rozwijać swoje umiejętności trenują na stoku dłuższym, o większym nachyleniu i mają specjalnie dobrane ćwiczenia przez Instruktora tak aby doskonalić i rozwijać technikę jazdy na nartach. Dzięki urozmaiconym treningom narciarskim kursant może w bezpieczny sposób szybko opanować różnego rodzaju skręty oraz poczuć jeszcze lepszą kontrolę nad nartami jadąc na stromych stokach i przy większej prędkości.


Warunki korzystania

Z nauki jazdy można skorzystać w sezonie zimowym w godzinach pracy Wyciągów Narciarskich Partecznik.


Realizacja
Ważność vouchera
12 miesięcy od daty zakupu
Rezerwacja po zakupie
Rezerwacja wymagana
Dostępne terminy
Cały rok

Masz więcej pytań?
Zadaj pytanie sprzedawcy
O Sprzedającym
Vouchery jako prezent
Po dodaniu Przygody do plecaka możesz wysłać voucher na adres email osoby obdarowanej lub zamówić do domu wersję drukowaną.
Jak wygląda Voucher?
Zostań sprzedawcą Przygód
Zarejestruj się i wystawiaj oferty na sprzedaż.
Dowiedz się więcej
Zobacz podobne Przygody:
Abyś odkrył przygodę swoich marzeń używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w naszej polityce plików cookie