OTOPrzygoda

Włochy - wyjazd paralotniowy

TOP Szkoła Paralotniowa Wojciech Łuczyński
Norma, Włochy
2800 zł Dostępna ilość: 6
Szybka dostawa
30 dni na zwrot
Vouchery

Zapraszamy wszystkich pilotów na kwietniowy wyjazd do Normy we Włoszech. Jest to mała miejscowość w prowincji Latina położona na południe od Rzymu.

Norma w prowincji Latina położona na południe od Rzymu w terminie 10.04.2021 - 18.04.2021 

Zapraszamy na wyjazd do Włoch do miejscowości Norma w prowincji Latina. Wyjazd przeznaczony dla pilotów posiadających świadectwo kwalifikacji, chcących poćwiczyć loty termiczne, żaglowe, poćwiczyć oraz poprawić technikę startu. Oczywiście bardziej zaawansowanych pilotów również zapraszamy. Dobra rozgrzewka przed sezonem.

Norma to mała miejscowość położona na południe od Rzymu, która w kwietniu oferuje bardzo dobre warunki do lotów termicznych i żaglowych. Wyjazd busem szkoły z Rybarzowic w sobotę 10 kwietnia nocleg po drodze przyjazd do Normy 11 kwietnia w godzinach popołudniowych, powrót do domu 18 kwietnia w niedzielę.

Ze względu na odległość przejazd dzielimy na dwa etapy z między noclegiem na trasie. Zakwaterowanie w prywatnej willi lub apartamentach z w pełni wyposażoną kuchnią. Dla wszystkich dla których podróż busem wydawałaby się zbyt uciążliwa istnieje możliwość odbioru z lotniska w Rzymie.

Na wyjazdy z nami zabieramy minimalnie 6 a maksymalnie 7 osób co zapewnia nam komfort pracy a Wam daje gwarancję właściwej opieki instruktorskiej.

W związku z sytuacją COVID-ową zastrzegamy sobie prawo do odwołania wyjazdu. Wszelkie koszty poniesione przez uczestników z tytułu rezerwacji zostaną zwrócone.

Cena wyjazdu obejmuje:
transport busem (WV T6 Caravelle) z Polski (wyjazd z Rybarzowic)
transport na miejscu
zakwaterowanie
opiekę dwóch doświadczonych instruktorów


Cena wyjazdu nie zawiera:
wyżywienia (we własnym zakresie)
obowiązkowe ubezpieczenie KL z akcją ratowniczą śmigłowcem oraz OC
jednorazowej opłaty 15 Euro za lądowisko (opłata roczna)
kosztów między noclegów na trasie
Sugeruję oprócz standartowego ubezpieczenia KL/NW z opcją ratowniczą śmigłowcem dodatkowo zaopatrzyć się w kartę EKUZ, która w razie konieczności wizyty u lekarz działa często znacznie lepiej jak ubezpieczenie KL/NW.


Warunki korzystania

- Wyjazd dla pilotów posiadających ŚK.
- Wymagane ubezpieczenie OC oraz KL z opcją ratownictwa śmigłowcem. Ubezpieczenie do kupienia na stronie PSP lub Finansowa Chata. Zalecamy zabranie karty EKUZ (do wyrobienia od ręki w najbliższej placówce NFZ)
- Na wyjazd może jechać maksymalnie 7 osób.


Realizacja
Ważność vouchera
do dnia 2021-04-10
Rezerwacja po zakupie
Rezerwacja wymagana
Dostępne terminy
10.04.2021 - 18.04.2021

O Sprzedającym
Licencje i uprawnienia
Vouchery jako prezent
Po dodaniu Przygody do plecaka możesz wysłać voucher na adres email osoby obdarowanej lub zamówić do domu wersję drukowaną.
Jak wygląda Voucher?
Zostań sprzedawcą Przygód
Zarejestruj się i wystawiaj oferty na sprzedaż.
Dowiedz się więcej
Zobacz podobne Przygody:

Lot paralotnią w tandemie

(5)

od 200 zł

Góra Żar, Góra Skrzyczne

Dwudniowa wycieczka do Norwegii

(0)

400 zł

Sandefjord

Szkolenie Survivalowe w Szwecji

(0)

2750 zł

Szwecja, Karlskrona

Lot widokowy paralotnią

(0)

249 zł

Białystok

Abyś odkrył przygodę swoich marzeń używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w naszej polityce plików cookie