Pojedynek Mitsubishi Lancer Evo 10 vs KTM X Bow

Devil - Cars
Tor Wrocław - Krzywa, Tor Koszalin, Tor Toruń, Tor Olsztyn, Tor Bednary, Tor Gdańsk - Pszczółki, Tor Kraków, Tor Łódź, Tor Warszawa - Modlin, Tor Lublin - Ułęż, Tor Poznań Tor Kartingowy, Tor Radom - Jastrząb, Tor...
449
Szybka dostawa
30 dni na zwrot
Vouchery

Sprawdź oba auta na torze wyścigowym i porównaj wrażenia z przejażdżki Mitsubishi Lancer Evo 10 z jazdą KTM X Bow - po wybranym torze

Mitsubishi Lancer Evo 10 vs KTM X Bow

Mimo iż Mitsubishi Lancer Evo 10 jest od KTM X Bow ponad dwukrotnie cięższe, a ich wygląd jest diametralnie różny, oba auta są supermocne i superszybkie. Zasiadając za ich kierownicą dostarczą Ci niesamowite emocje na torze.


Jazda Mitsubishi Lancer Evo 10 – dlaczego warto?

Mitsubishi Lancer Evo 10 zyskał reputację ponadprzeciętnie szybkiego samochodu. Ten ekstremalny demon prędkości jest napędzany technologią turbo. Od wprowadzenia na rynek w 1992 roku minęło już wiele lat, na których przestrzeni Lancer podbił serca milionów fanów rajdów samochodowych. Wszystkie generacje Evo skupiały się na dostarczaniu kierowcom ogromnych emocji - mniej ważny był komfort, wyposażenie czy ekonomia. Właśnie dlatego jazda Mitsubishi Lancerem Evo była od zawsze (i nadal jest) ekscytująca i piorunująco szybka.

 

Jazda KTM X Bow – dlaczego warto?

Biorąc pod uwagę, że wygląda jak wściekły szerszeń, KTM X-BOW powinien być produkowany przez zwariowanych Japończyków. O dziwo, stworzyli go jednak mało spontaniczni (zdaniem wielu) Austriacy. Bez dachu, bez szyb, bez ABS-u i bez kontroli trakcji, ten bolid zapewnia kierowcy niczym nieskalane doświadczenie z jazdy. Pokładowy system rozrywki ogranicza się do świstu turbiny za głowami kierowcy i pasażera. Nie znajdziesz tu też cup-holdera! Odkryjesz natomiast genialne prowadzenie i wciskające w fotel przyspieszenie! KTM X-BOW to pierwsze auto austriackiej marki, która do tej pory specjalizowała się w produkcji rowerów i motocykli.

 

Pojedynek Mitsubishi Lancer Evo 10 vs KTM X Bow

Porównaj oba auta na torze i zdecyduj, który z nich jest szybszy, a który lepiej trzyma się drogi! Zdecyduj się na pojedynek Mitsubishi Lancer Evo 10 i KTM X Bow i przekonaj się o ich niezwykłej mocy!

 

LOKALIZACJE:
Jedna z podanych do wyboru / Długość pętli toru:
• Tor Radom - Jastrząb / 2,4 km
• Tor Poznań Tor Kartingowy / 1,5 km
• Tor Lublin - Ułęż / 2,5 km
• Tor Wrocław - Krzywa / 2 km
• Tor Białystok / 1,05 km
• Tor Warszawa - Modlin / 1,2 km
• Tor Łódź / 1,05 km
• Tor Kraków / 1,05 km
• Tor Gdańsk - Pszczółki / 1,2 km
• Tor Bednary / 2,5 km
• Tor Olsztyn / 2 km
• Tor Toruń / 1,05 km
• Tor Koszalin / 1,05 km
*) Zakupiony voucher można wykorzystać na dowolnym torze, który posiadacz vouchera wybiera już po dokonaniu zakupu podczas umawiania rezerwacji terminu jazdy.


W naszej ofercie również jazda na torze Tor Poznań tor główny / 4,1 km, którą odnajdziesz klikając "Inne przygody sprzedawcy"


Dodatkowe informacje
Wstęp na eventy jest wolny i darmowy dla każdego. Zabierz rodzinę i przyjaciół, aby razem przeżywać motoryzacyjne emocje. Możecie robić zdjęcia i nagrywać filmy!


Warunki korzystania

Wymagania:
- Z jazdy jako kierowca mogą skorzystać osoby posiadające prawo jazdy kat. B.
- Przejazdy w charakterze pasażera dla osób niepełnoletnich są możliwe od 150 cm wzrostu.
Obowiązujący strój:
- Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską i wąską podeszwą.


Realizacja
Ważność vouchera
12 miesięcy od daty zakupu
Rezerwacja po zakupie
Rezerwacja wymagana
Dostępne terminy
Od maja do października

Masz więcej pytań?
Zadaj pytanie sprzedawcy
O Sprzedającym
Vouchery jako prezent
Po dodaniu Przygody do plecaka możesz wysłać voucher na adres email osoby obdarowanej lub zamówić do domu wersję drukowaną.
Jak wygląda Voucher?
Zostań sprzedawcą Przygód
Zarejestruj się i wystawiaj oferty na sprzedaż.
Dowiedz się więcej
Abyś odkrył przygodę swoich marzeń używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w naszej polityce plików cookie