Pojedynek Ariel Atom vs BMW M Power

Devil - Cars
Tor Wrocław - Krzywa, Tor Koszalin, Tor Toruń, Tor Olsztyn, Tor Bednary, Tor Gdańsk - Pszczółki, Tor Kraków, Tor Łódź, Tor Warszawa - Modlin, Tor Lublin - Ułęż, Tor Poznań Tor Kartingowy, Tor Radom - Jastrząb, Tor...
539
Szybka dostawa
30 dni na zwrot
Vouchery

Sprawdź oba auta na torze wyścigowym i porównaj wrażenia z przejażdżki Ariel Atom z jazdą BMW M Power - po wybranym torze

Ariel Atom vs BMW M Power

Mimo iż Ariel Atom jest od BMW M Power ponad dwukrotnie lżejsze, a ich wygląd jest diametralnie różny, oba auta są supermocne i superszybkie. Zasiadając za ich kierownicą dostarczą Ci niesamowite emocje na torze.


Jazda Ariel Atom – dlaczego warto?

Jazda Arielem Atomem na torze wyścigowym uświadomi ci, że to tak naprawdę auto idealne… właśnie na tor! Atom nie ma dachu, drzwi, szyb, ani schowka na okulary. To bolid wyścigowy, który pozwoli ci odkryć prawdziwą radość z jazdy i poczuć zapierającą dech w piersiach prędkość. Będziesz miał okazję obserwować pracę zawieszenia i układu kierowniczego, które wspólnie sprawiają, że jazda Arielem Atomem to pokaz precyzji prowadzenia, prędkości i pełnej integracji kierowcy z samochodem. Już pierwszy przejazd Arielem Atomem da ci do zrozumienia, dlaczego to auto ma tylu zwolenników. Daje więcej frajdy niż najszybszy gokart, a osiąga prędkości bliskie bolidom F1. Spójrz tylko na przyspieszenie - 2,8 sekundy do setki!

Jazda BMW M Power – dlaczego warto?

Przyjrzyjmy się, które parametry sprawiają, że przejażdżka BMW M Power zapewnia tyle emocji. Po pierwsze to jego bardzo duża moc - 342 KM to liczba, którą ciężko spotkać w autach tej klasy. Tylny napęd daje duże możliwości przy ostrym wchodzeniu w zakręty, pozwala też na driftowanie. Auto rozpędza się od 0 do 100 km/h w zaledwie 4,6 sekundy, co jest wynikiem lepszym niż w większości sportowych aut. BMW M Power trzyma się drogi tak dobrze, iż będzie ci się wydawało, że pokonasz każdy zakręt z pedałem gazu w podłodze. Ostrzegamy - nie pokonasz, wylądujesz w rowie lub na barierach bezpieczeństwa. Do tak wielkiej mocy należy podchodzić z szacunkiem i realnie oceniać swoje umiejętności. Nie zmienia to faktu, iż jazda BMW M Power (E46) sprawi mnóstwo frajdy nawet mało doświadczonym kierowcom, gdyż ryk silnika, wciskanie w fotel i genialną przyczepność można poczuć nawet przy umiarkowanych prędkościach.

Pojedynek Ariel Atom vs BMW M Power

Porównaj oba auta na torze i zdecyduj, który z nich jest szybszy, a który lepiej trzyma się drogi! Zdecyduj się na pojedynek Ariel Atom i BMW M Power i przekonaj się o ich niezwykłej mocy!

 

LOKALIZACJE:
Jedna z podanych do wyboru / Długość pętli toru:
• Tor Radom - Jastrząb / 2,4 km
• Tor Poznań Tor Kartingowy / 1,5 km
• Tor Lublin - Ułęż / 2,5 km
• Tor Wrocław - Krzywa / 2 km
• Tor Białystok / 1,05 km
• Tor Warszawa - Modlin / 1,2 km
• Tor Łódź / 1,05 km
• Tor Kraków / 1,05 km
• Tor Gdańsk - Pszczółki / 1,2 km
• Tor Bednary / 2,5 km
• Tor Olsztyn / 2 km
• Tor Toruń / 1,05 km
• Tor Koszalin / 1,05 km
*) Zakupiony voucher można wykorzystać na dowolnym torze, który posiadacz vouchera wybiera już po dokonaniu zakupu podczas umawiania rezerwacji terminu jazdy.


W naszej ofercie również jazda na torze Tor Poznań tor główny / 4,1 km, którą odnajdziesz klikając "Inne przygody sprzedawcy"

Dodatkowe informacje
Wstęp na eventy jest wolny i darmowy dla każdego. Zabierz rodzinę i przyjaciół, aby razem przeżywać motoryzacyjne emocje. Możecie robić zdjęcia i nagrywać filmy!


Warunki korzystania

Wymagania:
- Z jazdy jako kierowca mogą skorzystać osoby posiadające prawo jazdy kat. B.
- Przejazdy w charakterze pasażera dla osób niepełnoletnich są możliwe od 150 cm wzrostu.
Obowiązujący strój:
- Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską i wąską podeszwą.


Realizacja
Ważność vouchera
12 miesięcy od daty zakupu
Rezerwacja po zakupie
Rezerwacja wymagana
Dostępne terminy
Od maja do października

Masz więcej pytań?
Zadaj pytanie sprzedawcy
O Sprzedającym
Vouchery jako prezent
Po dodaniu Przygody do plecaka możesz wysłać voucher na adres email osoby obdarowanej lub zamówić do domu wersję drukowaną.
Jak wygląda Voucher?
Zostań sprzedawcą Przygód
Zarejestruj się i wystawiaj oferty na sprzedaż.
Dowiedz się więcej
Zobacz podobne Przygody:

Jazda za kierownicą Subaru Impreza WRX

(0)

od 499 zł

Tor Poznań tor główny

Przejażdżka za kierownicą Lamborghini Gallardo

(0)

od 899 zł

Tor Poznań Glówny

Jazda za kierownicą BMW M Power (E46)

(0)

od 299 zł

Tor Łódź, Tor Radom - Jastrząb, Tor Poznań Tor Kartingowy, Tor Lublin - Ułęż, Tor Warszawa - Modlin, Tor Gdańsk - Pszczółki, Tor Bednary, Tor Olsztyn, Tor Toruń, Tor Koszalin, Tor Białystok, Tor Kraków, Tor Wrocław - Krzywa

Jazda za kierownicą BMW M Power (E46)

(0)

od 499 zł

Tor Poznań tor główny

Abyś odkrył przygodę swoich marzeń używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w naszej polityce plików cookie