Przygoda pod choinkę

Nowa jakość świątecznych prezentów

Prawdopodobnie nic nie uszczęśliwia nas tak jak dawanie szczęścia innym, szerzenie dobra napełnia nas niepowtarzalną satysfakcją i spokojem ducha, sprawia, że czujemy się lepszymi ludźmi. Okres świąteczny to szczególny czas, przypominający nam o potrzebie wzajemnej życzliwości i pomocy. W wielu domach w geście dzielenia się szczęściem, członkowie rodziny obdarowują siebie prezentami, utwierdzając ich w przekonaniu o wzajemnej miłości i znajomości potrzeb czy zainteresowań. Każdy z nas chce, by podarowany prezent był trafiony i niebanalny, jednak z biegiem czasu pomysły kończą się, a my zadajemy sobie pytanie – co może być rzeczą tak wyjątkową i potrzebną?

 

 

Brak pomysłów na prezent

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a zatem z pytaniem tego typu możemy zmierzyć się wielokrotnie, bo choć lista produktów w sklepach jest tak długa, że sam św. Mikołaj spokojnie wypełniłby nimi swoje sanie po brzegi, my nie chcemy kolejny raz wręczać niemalże tego samego, co pakowaliśmy w świąteczny papier prezentowy rok wcześniej. Nowy zapach perfum ulubionej marki, zimowy sweter w innym kolorze czy zestaw lampek do wina, na które być może nie starczy już miejsca na półce domowego barku może i wywołają uśmiech na twarzy, ale z pewnością nie będą zaskoczeniem przy wigilijnym stole.

 

Czego nam brakuje?

W czasach nieustannego konsumpcjonizmu zostaliśmy już przyzwyczajeni do ciągłego pozyskiwania dóbr materialnych, nawet jeśli nie uważamy ich za szczególnie potrzebne. W tym całym wirze zarabiania i wydawania pieniędzy ginie gdzieś pierwotny sens naszego życia, jakim jest wykorzystywanie go w pełni. Z czasem oddalamy się od beztroskich przygód, zapominamy o bezcennej wartości wspomnień, pogrążając się stopniowo w rutynie zwiększania standardów naszego komfortu i dbania o przyziemne sprawy. Lata mijają, a my co raz mocniej czujemy, że czegoś nam brakuje. Brakuje nam przygód – nieprzewidywalnych i ekscytujących.

 

Przeżycia i wspomnienia to najlepszy prezent

Portal Otoprzygoda.pl wychodzi naprzeciw rutynie, oferując niezapomniane i pełne wrażeń atrakcje na terenie całej Polski. Poza świetną zabawą, wielu organizatorów na koniec wręcza namacalne pamiątki w postaci nagrań lub zdjęć, dzięki którym możemy dzielić się wspomnieniami i zapamiętać je na jeszcze dłużej. To świetny i niepowtarzalny pomysł na prezent, z którego cieszyć się będzie każdy niezależnie od wieku.

Nie trzeba być miłośnikiem sportu, aby czerpać radość z aktywnego wypoczynku – w głębi duszy, każdy lubi taką formę spędzania czasu! Organizm ludzki sam domaga się odpoczynku na łonie natury, rozrywka przed kinowym ekranem jest na dłuższą metę męcząca i negatywnie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Oderwij swoich bliskich od nudy, podaruj im niezapomniane wrażenia – za nie na pewno będą znacznie bardziej wdzięczni.

 

Przygody pełne wrażeń

Miłośnicy motoryzacji, zarówno ci młodsi jak i starsi, z pewnością będą zachwyceni na myśl o odbyciu ekstremalnej przejażdżki samochodem terenowym lub quadem po leśnych i polnych bezdrożach pełnych błota i stromych pagórków. Osoby posiadające prawo jazdy mogą sami sprawdzić swoje umiejętności prowadzenia w tak trudnych warunkach i pochwalić się nimi osobom towarzyszącym. Taka jazda to marzenie każdego, kto uwielbia samochody!

Zwolennicy lotnictwa, którzy głowę mają bardziej w obłokach niż na ziemi, muszą czuć niezwykłą ekscytację na myśl o lataniu w przestworzach. Wspaniałe, niezapomniane widoki i adrenalina wynikająca z unoszenia się wysoko nad powierzchnią wcale nie są tak odległe jak mogłoby się wydawać – wszystkie te doznania zapewnią atrakcje w naszym serwisie, a nie jest ich mało! Loty paralotnią, szybowcem czy nawet balonem to świetnie sprzedające się Przygody przeznaczone nie tylko dla fanów mocnych wrażeń, ale wszystkich, którzy kochają podziwiać piękne krajobrazy – i jeszcze zachowywać je na pamiątkę!
Kobiety z reguły uważane są za płeć mniej skłonną do ekstremalnych wrażeń, dlatego strefa relaksu w naszym serwisie obejmuje wiele ofert, które zapewnią relaksacyjne doznania i przyniosą zasłużony odpoczynek. Sauna, masaż czy zyskujący ostatnio popularność floating sprawią, że obdarowana takim prezentem kobieta poczuje się jak nowo narodzona – pełen relaks, spokój i cisza… Chyba każdy z nas pozazdrościłby takiego wypoczynku.

Dla wszystkich znajdą się Przygody pasujące do ich potrzeb, w końcu to OTOPrzygoda! Wspinaczki skalne, skoki na bangee, kuligi na saniach zaprzężonych w konie, a także aktywności takie jak tenis, jazda na nartach oraz różne kursy i szkolenia to dowód na to, że w jednym miejscu każdy może znaleźć coś dla siebie.

 

Bezpieczne i szybkie zakupy

Otoprzygoda.pl nie tylko weryfikuje uprawnienia sprzedawców zamieszczających swoje oferty w serwisie, ale także zapewnia niezwykle wygodną formę zakupu i realizacji przygody – zakupiony voucher (tzn. bilet uprawniający do skorzystania z oferty) przesyłany jest drogą mailową natychmiast po dokonaniu zakupu, a jego ważność to w większości przypadków aż 12 miesięcy! Oznacza to, że osoba obdarowana ma aż rok na ustalenie ze sprzedawcą terminu realizacji usługi i nie musi martwić się o nic więcej.

 

Kolekcjonujmy wspomnienia, nie rzeczy

Niech tegoroczne Święta przypomną Twoim bliskim, jaką wartość ma życie i co jest w nim ważne. Oderwijmy się choć na chwilę od przyziemnych spraw, przestańmy myśleć szablonowo i odważmy się przeżyć prawdziwą przygodę, a na pewno odmieni to nasze myślenie i zaczniemy patrzeć na nasze życie w zupełnie innych kategoriach.

Tego Wam i sobie życzymy – żyjcie Przygodą, bądźcie radośni i życzliwi, a wtedy z pewnością nie rozstaniecie się ze szczęściem.

OTOPrzygoda

Abyś odkrył przygodę swoich marzeń używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w naszej polityce plików cookie