OTO walentynki

Walentynki to dzień, w którym pragniemy nie tylko spędzić czas z ukochaną osobą, ale również podarować jej wyjątkowy prezent. Doskonałym pomysłem na zaskoczenie drugiej połówki i zagwarantowanie jej niezapomnianych przeżyć są vouchery - swego rodzaju karnety na realizację usług, które posiadacz może wykorzystać w dowolnym terminie. Serwis Otoprzygoda.pl umożliwia stworzenie ładnego, spersonalizowanego vouchera na dowolną usługę oferowaną w serwisie. Spośród wielu różnorodnych atrakcji z całej Polski, a nawet spoza jej granic, wyłonimy najchętniej kupowane oferty dla niej, dla niego oraz dla dwojga.

Dla niego

Jeśli zastanawiasz się, co kupić dla swojego męża czy chłopaka na Walentynki, w serwisie znajdziesz wiele usług – Przygód, które gwarantują niezapomniane wrażenia i odstępstwo od rutyny.

Motoryzacja

Przejażdżka sportowym samochodem po prawdziwym torze wyścigowym jest możliwa w każdej części kraju. To prosta i niepowtarzalna okazja do przerodzenia się w kierowcę wyścigowego, osiągającego niesamowite prędkości niemożliwe do rozwinięcia na publicznych drogach. Każdy, kto choć raz myślał o karierze kierowcy rajdowego, będzie wniebowzięty, rozpędzając się do ponad 200 km/h na specjalnym torze.

Jazda za kierownicą KTM X-BOW

Pojedynek Ferrari F430 vs KTM X-BOW

Jazda za kierownicą Ferrari Italia (458) /2okr.

Przejażdżka za kierownicą Lamborghini Gallardo

Dla tych, którzy od wysokich prędkości wolą taktyczną jazdę w trudnych warunkach, realizatorzy offroadu przygotowali interesujące i różnorodne oferty. Wyprawa za kierownicą specjalnie przystosowanego samochodu terenowego, quada lub motocykla typu cross zapewni naprawdę trudne wyzwania. Na szczęście wszystko to odbywa się pod opieką doświadczonych instruktorów, dlatego nawet amatorzy nie mają się czego obawiać. Dodatkowo większość usługodawców umożliwia zabranie ze sobą osób towarzyszących, więc emocjami może cieszyć się nie tylko kierowca.

Godzinna jazda offroad ze szkoleniem i nagraniem

Night Rider- wyprawa off road nocą 2h

Off Road Expedition (full day)

Weekend motocyklem Enduro w Andaluzji

 

Szkoła przetrwania i militaria

Miłośnicy survivalu i strzelectwa mogą sprawdzić się w licznych szkoleniach oferowanych przez doświadczonych instruktorów, a nawet byłych komandosów Jednostki Wojskowej GROM. Zarówno amatorzy jak i starzy wyjadacze mogą doświadczyć życia w niezwykle trudnych warunkach oraz poznać najważniejsze techniki przetrwania. Na osoby interesujące się strzelectwem czekają strzelnice i profesjonalne szkolenia.

Strzelanie dla początkujących

Miejski Kurs Survivalowy

Szkolenie realnych technik survivalowych

Twardziel 72h

 

Dla niej

W serwisie Otoprzygoda.pl znajdziesz wiele usług/zajęć, którymi możesz obdarować swoją ukochaną. Przygoda oznacza odstępstwo od rutyny, dlatego świetny okaże się zarówno aktywny wypoczynek jak i błogie oddawanie się chwili relaksu.

Aktywny wypoczynek

Dla miłośniczek tańca organizowane są zajęcia taneczne, w których uczestniczki mogą w ekspresywny sposób wyrazić swoje emocje, zwiększyć naturalną giętkość ciała i poprawić swoją kondycję. Nowe doznania i przyjemny wysiłek zapewnią również aktywności takie jak wspinaczka skalna czy nurkowanie – to świetny sposób, by nieco oderwać się od ziemi i spojrzeć na świat z innej perspektywy. Jeśli Twoja druga połówka myślała kiedyś o jeździe konno, teraz będzie miała okazję jej spróbować, udając się na zajęcia indywidualne na padoku i w terenie.

Jazda indywidualna - na padoku i w terenie 1 godzina

Balet i jazz dla młodzieży i dorosłych

Intro – Twoje pierwsze nurkowanie

AntyGravity Kurs wspinaczki skalnej

 

Relaks i uroda

Zarówno mężczyźni jak i kobiety marzą czasem o chwili relaksu i pełnego wyciszenia, jednak jest to domena przypisana głównie płci pięknej. Wielu usługodawców oferuje rozmaite zabiegi relaksacyjne oraz prozdrowotne, które wpływają niezwykle korzystnie nie tylko na umysł, ale i ciało. Masaż czy zyskujący popularność floating sprawią, że Twoja druga połówka będzie zrelaksowana i wypoczęta jeszcze długi czas po wizycie. Kolejnym świetnym pomysłem na prezent dla ukochanej jest uwiecznienie jej piękna w profesjonalnych sesjach zdjęciowych, które zapewnią pamiątkę na całe życie.

Masaż gorącymi stemplami ziołowymi 1,5 godziny

Godzinna Sesja floatingu

Sesja portretowa

Sesja metamorfoza

 

Dla dwojga

Wspólne aktywne spędzanie czasu we dwoje to najlepsze lekarstwo na codzienną rutynę. Jeśli podzielamy choć część swoich zainteresowań, warto wykorzystać ten fakt do odkrywania nowych doznań i wspólnej zabawy.

Atrakcje dla dwojga

Wymienione wcześniej przykładowe atrakcje dostępne są w wielu wariantach dla dwóch osób. Wpólna wyprawa off-roadowa samochodem terenowym lub quadami zapewni wiele emocji, podobnie jak spróbowanie się we wspinaczce skalnej dla dwojga. Jeśli jednak nie szukacie mocnych wrażeń to z pewnością dobrze zrobi Wam wspólna sauna czy inne zabiegi relaksacyjne (np. floating).

Ganbanyoku - sauna skalna 2 os / 60 min

Spróbuj wspinaczki skalnej - dla dwojga nie tylko na walentynki

Wyprawa quadami w góry dla 2 osób

Weekend off road & 4 kopytaPodróże

Nic nie wpływa tak dobrze na człowieka jak zmiana klimatu i poznanie innej części świata. Wyjazd za granicę naszego kraju lub poznanie innej części Polski niekoniecznie musi wiązać się z zarezerwowaniem wielu dni w kalendarzu i odłożeniem dużej sumy pieniędzy. W serwisie znajdziecie oferty, które zapewnią Wam maksymalnie efektywne wykorzystanie czasu spędzonego w urokliwych miejscach Europy.

Wycieczka do Norwegii

W cieniu Szczytów Mięguszowieckich

Trzydniowe zwiedzanie Londynu

Słoneczna Tajlandia wyspa Phuket

Na koniec tego krótkiego przewodnika po atrakcjach oferowanych w naszym serwisie, warto przypomnieć, że każdy z nas ma swoje indywidualne zainteresowania. Wobec tego zachęcamy do przejrzenia interesujących Was kategorii w poszukiwaniu idealnej Przygody dla swojego partnera. Pamiętajcie – nic nie jest tak wartościowe jak własne przeżycia i doświadczenia.

Życzymy Wam udanych Walentynek
OtoPrzygoda

Abyś odkrył przygodę swoich marzeń używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w naszej polityce plików cookie