OTO Przygoda

OFF ROAD ADVENTURE 1,5 H

ŻYWIOŁ:
SEZON:
Voucher jest ważny przez 12 m-cy od daty zakupu
DODAJ DO PLECAKA

OPIS PRZYGODY:

Poznaj świat motoryzacji z zupełnie innej strony. Zasiądź za sterami jednego z naszych profesjonalnie przygotowanych samochodów terenowych. Przed Tobą do pokonania trasa długości około dudziestu kilometrów, którą pokonasz w około półtorej godziny. Poznasz podstawy zachowania w terenie, poczujesz zastrzyk adrenaliny oraz nauczysz się technik nawigacji rajdowych. Wjedziesz na ekstremalny tor off road gdzie dowiesz się jak zjeżdżać z prawie pionowych ścian i podjeżdżać w miejscach gdzie trudno to zrobić pieszo. 

Możesz zabrać ze sobą do dwóch osób towarzyszących, również dzieci.

Przez cały czas trwania przejazdu nad bezpieczeństwem będzie czuwał jeden z naszych doświadczonych instruktorów. Nasza kadra to wieloletni użytkownicy pojazdów 4x4, podróżnicy, uczestnicy i organizatorzy rajdów. Nie wahaj się pytać o wszystko co związane z jazdą terenową - odpowiedzą, doradzą, wyjaśnią.

WARUNKI KORZYSTANIA:

Warunkiem uczestnictwa w przygodzie jest (dot. kierowcy) posiadanie ważnego Prawa Jazdy oraz (dot. wszystkich uczestników) nie pozostawanie pod wpływem jakiejkolwiek substancji psycho-aktywnej (z lekami włącznie)

Jeśli udział biorą też dzieci a ich wzrost tego wymaga, należy zabrać ze sobą foteliki samochodowe. Jeśli opiekunowie dzieci nie są ich rodzicami, muszą też posiadać oświadczenie o powierzeniu pieczy podpisane przez rodziców.

PROPONOWANE PRZYGODY:

OFF ROAD ADVENTURE

(0)

300 zł

Poznań

OFF ROAD ADVENTURE 2H

(0)

500 zł

Poznań

OFF ROAD ADVENTURE 3H

(0)

700 zł

Poznań

OFF ROAD ADVENTURE 2H

(0)

500 zł

Oborniki Wielkopolskie

Abyś odkrył przygodę swoich marzeń używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w naszej polityce plików cookie