O nas

Przygoda - dla każdego coś innego

 

Swego czasu – ale trwa to chyba do dzisiaj - na pierwszych miejscach fali popularności plasowały się filmy opowiadające o pewnym archeologu. Ot, profesor wykładający historię na uniwersytecie. Nudy? Niezupełnie. Po godzinach ten niepozorny na co dzień, zakładający okulary człowiek udawał się w najdziksze ostępy kuli ziemskiej, aby odnajdywać zaginione artefakty, ubogacać muzea – nie siebie – jednocześnie czerpiąc z tego przyjemność. Owszem, nie obywało się bez walki i karkołomnych przepraw, ale hej!, co przeżył, to jego. Gdyby ktoś nie wiedział, nie znał – Indiana Jones.


Powiecie – to przecież tylko film, fikcja, a we filmach wszystko jest możliwe. Wszystko zależy od wyobraźni człowieka ogarniętego chęcią zrobienia czegoś WOW! Owszem, jest w tym część prawdy. Ale dlaczego my sami nie mielibyśmy przeistoczyć się z pracownika na co dzień siedzącego za biurkiem, stojącego za taśmami maszyn, wylewającego siódme poty na budowie w poszukiwacza przygód? Jasne, nikt nie każe od razu skakać z urwiska do wody, pilotować samolotu bez przeszkolenia, uciekać przed dzikimi plemionami (tych to już niestety na palcach jednej ręki można policzyć). Jednak zacząć można od czegoś prostego, czegoś, co sprawi nam przyjemność, ale nie będzie grozić tygodniami spędzonymi w szpitalu. Lubisz wodę? Znajdziesz u nas np. nurkowanie, spływ kajakami czy pontonami z wykwalifikowanymi ludźmi. Wolisz powietrze? Paralotnie, motolotnie czy loty balonem tylko czekają – i nie będziesz musieć pilotować, bo pilot jest w cenie :) A może jednak ziemia? Off-road, jazda sportowa na torze, survival, przeprawy górskie czy klasyczny kulig. Nie musisz uciekać przed zatrutymi strzałkami, nie czekają na Ciebie zastawione pułapki, ale przeżycia będą i tak nie zapomniane – a bardzo często poczujesz się jak osławiony archeolog. Lubisz przygody, ale nie lubisz czuć adrenaliny? Nie ma problemu. Znajdziesz u nas masaże, floating, zabiegi na ciało – relaks w SPA dla wszystkich. A może chcesz się nauczyć czegoś nowego – przygoda na całe życie? Wspinaczka, łucznictwo, jazda na nartach, kitesurfing, survival, masaż, medytacja i wiele więcej - zapraszamy na kursy i warsztaty. Każdy ma inne zainteresowania, każdy jest indywidualną osobistością – ale dla każdego coś się u nas znajdzie.

 

OTOPrzygoda - Łączymy aktywnych

 

To dla Was z zaangażowania osób zawodowo uprawiających sporty ekstremalne powstała nasza firma. Skupia ludzi - którzy może i nie noszą bicza, nie gonią za przestępcami, nie „ładują” się w tarapaty, aby później z nich wyjść obronną ręką z uśmiechem na twarzy - ale dla których pasją także jest przygoda. A zdarzy się nie raz, że i u nich pojawi się szelmowski uśmiech mówiący: „Było gorąco, ale lubimy to. Tacy jesteśmy. Kochamy to, co robimy”.


Pragniemy łączyć aktywnych oraz osoby dla których sport i rekreacja jest przygodą. Nie działamy na „ślepy traf”. Wyróżniamy się dbaniem o Wasze bezpieczeństwo jako naszych użytkowników poprzez sprawdzanie wszelkich zezwoleń, licencji oraz pozwoleń osób, które oferują swoje usługi w naszym serwisie internetowym.

 

Zakup vouchera z Przygodą

 

Nie masz pomysłu na prezent, chcesz żeby podarunek od Ciebie nie był „standardowy”, a może szukasz pomysłu na zabicie nudy albo poszukujesz nowych przygód? Możesz zakupić przygodę w postaci vouchera dla siebie oraz dla bliskiej osoby.


Chcesz podarować prezent w postaci vouchera wydrukowanego na pięknym papierze? A może chcesz mieć swój voucher zawsze ze sobą i nie chcesz czekać, aż otrzymasz przesyłkę? U nas możesz wybrać czy wolisz otrzymać voucher na maila w ciągu kilku minut, czy wolisz elegancką wersję papierową gotową do sprezentowania na każdą okazję. Każdy voucher możesz spersonalizować poprzez dodanie własnego zdjęcia oraz wpisania życzeń.

Abyś odkrył przygodę swoich marzeń używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w naszej polityce plików cookie