Unia Europejska

Projekt współfinansowany z funduszy Unii Europejskiej

Nasza firma realizuje projekt pt.
"Usługi doradcze wspierające wdrożenie innowacji procesowej w przedsiębiorstwie Otoprzygoda Sp. z o.o."
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014 - 2020
Wartość całkowita projektu: 1 466 000,00 PLN,
Poziom dofinansowania z Europejskiego Funduszu Inteligentny Rozwój: 1 026 200,00 PLN

Cele projektu: Celem projektu jest zwiększenie innowacyjności i potencjału firmy Otoprzygoda Sp. z o.o., który zostanie osiągnięty dzięki wsparciu Akredytowanego Ośrodka Innowacji w procesie opracowania i wdrożenia innowacji technologicznej procesowej oraz organizacyjnej i marketingowej.

 

Planowane efekty: Usługi proinnowacyjne pozwolą na implementację dostosowanego do potrzeb firmy innowacyjnego systemu w postaci platformy oraz aplikacji na urządzenia mobilne umożliwiającego wdrożenie nowej metody tworzenia i świadczenia usługi polegającej na zdalnej obsłudze klientów – zainteresowanych usługami z branży sportowej (np. lotem paralotnią, kursem jazdy na nartach czy indywidualnymi zajęciami z trenerem personalnym)

Innowacyjna usługa będzie posiadać istotne cechy oraz funkcjonalności budujące pozytywny wizerunek firmy, zapewniający przychody oraz umacniające pozycję w branży.

Abyś odkrył przygodę swoich marzeń używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w naszej polityce plików cookie