Off Road Night Experience 1H

Farma Adrenaliny
Poznań, Oborniki Wielkopolskie, Suchy Las, Murowana Goślina, Rokietnica...
499 zł
Szybka dostawa
30 dni na zwrot
Vouchery

Poczuj adrenalinę za kierownicą prawdziwego samochodu terenowego w najtrudniejszych warunkach - nocnych! Wymagająca trasa, trudna nawigacja, ciężkie warunki terenowe a wszystko to po zmroku

Poznaj świat motoryzacji z zupełnie innej strony. Zasiądź za sterami jednego z naszych profesjonalnie przygotowanych samochodów terenowych. Przed Tobą do pokonania trasa długości kilkunastu kilometrów, którą pokonasz w około godzinę. Poznasz podstawy zachowania w terenie, poczujesz zastrzyk adrenaliny oraz nauczysz się technik nawigacji rajdowych.

Podczas tego przejazdu poczujesz się jak na najtrudniejszych odcinkach specjalnych prawdziwych rajdów terenowych. Jazda w trudnych warunkach po zmroku to najbardziej wymagająca forma off road'u. Zarówno nawigacyjnie jak i technicznie. Jazda nocna w terenie jest nieporównywalna z żadną inną, dodatkowy wymiar - jeśli chcesz przeżyć coś naprawdę "mocnego" to jest to przygoda właśnie dla Ciebie!

Możesz zabrać ze sobą do dwóch osób towarzyszących, również dzieci.

Przez cały czas trwania przejazdu nad bezpieczeństwem będzie czuwał jeden z naszych doświadczonych instruktorów. Nasza kadra to wieloletni użytkownicy pojazdów 4x4, podróżnicy, uczestnicy i organizatorzy rajdów. Nie wahaj się pytać o wszystko co związane z jazdą terenową - odpowiedzą, doradzą, wyjaśnią.


Warunki korzystania

Warunkiem uczestnictwa w przygodzie jest (dot. kierowcy) posiadanie ważnego Prawa Jazdy oraz (dot. wszystkich uczestników) nie pozostawanie pod wpływem jakiejkolwiek substancji psycho-aktywnej (z lekami włącznie)
Jeśli udział biorą też dzieci a ich wzrost tego wymaga, należy zabrać ze sobą foteliki samochodowe. Jeśli opiekunowie dzieci nie są ich rodzicami, muszą też posiadać oświadczenie o powierzeniu pieczy podpisane przez rodziców.
Odzież należy dostosować do panujących warunków atmosferycznych. Istnieje ryzyko zabrudzenia ubioru błotem.


Realizacja
Ważność vouchera
12 miesięcy od daty zakupu
Rezerwacja po zakupie
Rezerwacja wymagana
Dostępne terminy
Jazdy są realizowane od listopada do marca w godzinach 16:00 -22:00

Masz więcej pytań?
Zadaj pytanie sprzedawcy
O Sprzedającym
Vouchery jako prezent
Po dodaniu Przygody do plecaka możesz wysłać voucher na adres email osoby obdarowanej lub zamówić do domu wersję drukowaną.
Jak wygląda Voucher?
Zostań sprzedawcą Przygód
Zarejestruj się i wystawiaj oferty na sprzedaż.
Dowiedz się więcej
Zobacz podobne Przygody:

Off Road Expedition (full day)

(0)

1399 zł

Wielkopolska, Poznań

Off Road Adventure

(0)

399 zł

Poznań, Oborniki Wlkp, Suchy Las, Rokietnica, Chludowo, Golęczewo, Złotniki

Abyś odkrył przygodę swoich marzeń używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w naszej polityce plików cookie