OTO Przygoda

Skok tandemowy z filmem GoPro i pakietem zdjęć

LOKALIZACJA:  Zakopane
Ważność vouchera: 12 miesięcy od daty zakupu
Rezerwacja wymagana (po zakupie)

Zobacz jak kupić Przygody

OPIS PRZYGODY:

Bungee Jumping Zakopane to jedyny całoroczny punkt do skoków . Certyfikat ISO 9001:2015 i nasze wieloletnie doświadczenie zagwarantują Ci bezpieczeństwo i adrenalinę na najwyższym poziomie.

Marzysz o wielkich wyzwaniach? Kochasz niesamowicie wielkie dawki adrenaliny? Skok na bungee zapewni Ci jej najwyższy poziom. Pokonaj swój strach i poczuj niezapomniane emocje! Podaruj sobie lub bliskiej osobie niezwykły prezent – emocje w czystej postaci.


Skok z liczącego 90 metrów żurawia wieżowego przyprawi Cię o prawdziwy zawrót głowy. Wrażenia jakich doświadczysz zostaną w Twojej pamięci na długie lata. Dodatkowo będziesz mógł podziwiać piękna panoramę gór oraz Zakopanego. Samego uczucia związanego ze swobodnym spadaniem nie da się opisać - to po prostu trzeba przeżyć. Skok na Bungee to konkretna dawka adrenaliny i pozytywnej energii. Co najważniejsze, ta zabawa nigdy się nie nudzi.

 W ramach vouchera Twój skok zostanie sfilmowany kamerką Go Pro ( asekuracja wokół nadgarstka) oraz instruktor wykona serię około 45 zdjęć przed i w trakcie Twojego skoku. Materiały otrzymasz do 10 minut po wykonanym skoku, na płycie dvd. 

Skok na bungee do wymarzony prezent na urodziny, wieczór panieński/kawalerski czy oświadczyny.

WARUNKI KORZYSTANIA:

Sposób realizacji:
1. Nie prowadzimy uprzedniej rezerwacji terminu. Wystarczy pojawić się w dogodnym dniu w punkcie skoków Bungee Jumping Zakopane, ul. Piłsudskiego 28b - tuż obok Wielkiej Krokwii, w godzinach otwarcia.
2. Weź ze sobą E-Voucher i okaż go na telefonie lub w formie wydruku.
Skoki na bungee do sport ekstremalny, do którego dopuszczamy osoby powyżej 16 roku życia za zgodą rodzica lub opiekuna prawnego. Zgoda musi być wyrażona na piśmie, na specjalnym formularzu dostępnym na miejscu w naszym punkcie.
Przed przystąpieniem do skoku na bungee należy zapoznać się z naszym regulaminem i upewnić się, czy nie ma się przeciwwskazań do skoku.
Abyś odkrył przygodę swoich marzeń używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w naszej polityce plików cookie