Skok tandemowy z filmem GoPro i pakietem zdjęć

Bungee Jumping Zakopane
Zakopane
340 zł
Szybka dostawa
30 dni na zwrot
Vouchery

Bungee Jumping Zakopane to jedyny całoroczny punkt do skoków . Certyfikat ISO 9001:2015 i nasze wieloletnie doświadczenie zagwarantują Ci bezpieczeństwo i adrenalinę na najwyższym poziomie.

Marzysz o wielkich wyzwaniach? Kochasz niesamowicie wielkie dawki adrenaliny? Skok na bungee zapewni Ci jej najwyższy poziom. Pokonaj swój strach i poczuj niezapomniane emocje! Podaruj sobie lub bliskiej osobie niezwykły prezent – emocje w czystej postaci.


Skok z liczącego 90 metrów żurawia wieżowego przyprawi Cię o prawdziwy zawrót głowy. Wrażenia jakich doświadczysz zostaną w Twojej pamięci na długie lata. Dodatkowo będziesz mógł podziwiać piękna panoramę gór oraz Zakopanego. Samego uczucia związanego ze swobodnym spadaniem nie da się opisać - to po prostu trzeba przeżyć. Skok na Bungee to konkretna dawka adrenaliny i pozytywnej energii. Co najważniejsze, ta zabawa nigdy się nie nudzi.

 W ramach vouchera Twój skok zostanie sfilmowany kamerką Go Pro ( asekuracja wokół nadgarstka) oraz instruktor wykona serię około 45 zdjęć przed i w trakcie Twojego skoku. Materiały otrzymasz do 10 minut po wykonanym skoku, na płycie dvd. 

Skok na bungee do wymarzony prezent na urodziny, wieczór panieński/kawalerski czy oświadczyny.


Warunki korzystania

Sposób realizacji:
1. Nie prowadzimy uprzedniej rezerwacji terminu. Wystarczy pojawić się w dogodnym dniu w punkcie skoków Bungee Jumping Zakopane, ul. Piłsudskiego 28b - tuż obok Wielkiej Krokwii, w godzinach otwarcia.
2. Weź ze sobą E-Voucher i okaż go na telefonie lub w formie wydruku.
Skoki na bungee do sport ekstremalny, do którego dopuszczamy osoby powyżej 16 roku życia za zgodą rodzica lub opiekuna prawnego. Zgoda musi być wyrażona na piśmie, na specjalnym formularzu dostępnym na miejscu w naszym punkcie.
Przed przystąpieniem do skoku na bungee należy zapoznać się z naszym regulaminem i upewnić się, czy nie ma się przeciwwskazań do skoku.


Realizacja
Ważność vouchera
12 miesięcy od daty zakupu
Rezerwacja po zakupie
Rezerwacja wymagana
Dostępne terminy
Cały rok

Masz więcej pytań?
Zadaj pytanie sprzedawcy
O Sprzedającym
Vouchery jako prezent
Po dodaniu Przygody do plecaka możesz wysłać voucher na adres email osoby obdarowanej lub zamówić do domu wersję drukowaną.
Jak wygląda Voucher?
Zostań sprzedawcą Przygód
Zarejestruj się i wystawiaj oferty na sprzedaż.
Dowiedz się więcej
Podobne przygody do obejrzenia
Abyś odkrył przygodę swoich marzeń używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w naszej polityce plików cookie