Lot termiczny paralotnią

BOFH Krzysztof Maciejczuk
Białystok
449 zł Dostępna ilość: 10
Szybka dostawa
30 dni na zwrot
Vouchery

Lot widokowy na parolotni dwuosobowej (tandem) do lotów swobodnych z pilotem. Start za pomocą wyciągarki, lot z wykorzystaniem prądów wznoszących do chmur.

Lot widokowy na paralotni dwuosobowej (tandem). Start wykonywany jest przy pomocy profesjonalnej wyciągarki. Hol ma wysokość co najmniej 500m, później, po zakończeniu holu nabieramy wysokości dzięki wykorzystaniu prądów wznoszących. Lot z wykorzystaniem wyłącznie sił przyrody, w ciszy, bez silnika. Lądujemy w miejscu startu. Maksymalna wysokość jaką możemy osiągnąć zależy od poziomu chmur, czyli od 1000 do ponad 2000m (tak, 2 kilometrów) nad poziom startu.

Lot może być wykonywany tylko przy dobrej pogodzie (bez opadów deszczu i spokojnym, nie porywistym wietrze). Terminy lotu ogłaszamy z maksymalnie dwudniowym wyprzedzeniem po uwzględnieniu warunków pogodowych. Latamy nie tylko w weekendy i dni wolne ale również w tygodniu


Warunki korzystania

Brak przeciwwskazań lekarskich, waga do 100kg, umiarkowana sprawność fizyczna (w czasie startu i lądowania może zaistnieć konieczność krótkiego podbiegnięcia po płaskim terenie).


Realizacja
Ważność vouchera
12 miesięcy od daty zakupu
Rezerwacja po zakupie
Rezerwacja wymagana
Dostępne terminy
Cały rok

Masz więcej pytań?
Zadaj pytanie sprzedawcy
O Sprzedającym
Licencje i uprawnienia
Vouchery jako prezent
Po dodaniu Przygody do plecaka możesz wysłać voucher na adres email osoby obdarowanej lub zamówić do domu wersję drukowaną.
Jak wygląda Voucher?
Zostań sprzedawcą Przygód
Zarejestruj się i wystawiaj oferty na sprzedaż.
Dowiedz się więcej
Zobacz podobne Przygody:

Lot paralotnią w tandemie

(5)

od 200 zł

Góra Żar, Góra Skrzyczne

Kulig w Wiśle "SKAŁKA" z biesiadą w chacie góralskiej

(0)

50 zł

Wisła, Dolina Białej Wisełki

Lot widokowy szybowcem nad Wrocławiem

(0)

200 zł

Lotnisko Szymanów, 51-188 Wrocław 49

AntyGravity Kurs wspinaczki skalnej

(0)

570 zł

Jura Krakowsko-Częstochowska

Abyś odkrył przygodę swoich marzeń używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w naszej polityce plików cookie