OTOPrzygoda

Rzuć palenie z Hipnozą - także ONLINE

Miłosz Krusiński
Toruń, Rynek Nowomiejski 9
430 zł
Szybka dostawa
30 dni na zwrot
Vouchery

Rzuć palenie z hipnozą - Profesjonalna Hipnoterapia z ISO9001 dla Ciebie. Wg. badań hipnoza jest 15 razy skuteczniejsza od samodzielnej próby rzucania palenia. Zapraszam serdecznie!

Czy jesteś gotów rzucić palenie i nie odczuwać silnego braku nikotynu już od pierwszego dnia od zostania osobą wolną od tego nałogu?
 

WG. BADAŃ HIPNOZA JEST:
3 RAZY BARDZIEJ SKUTECZNA OD METOD WYKORZYSTUJĄCYCH ZAMIENNIKI NIKOTYNY PRZY RZUCANIU
15 RAZY BARDZIEJ SKUTECZNA OD SAMODZIELNEGO PODEJMOWANIA PRÓBY RZUCANIA TEGO NAŁOGU


Dlaczego to działa ??

HIPNOZA JEST SKUTECZNA BO DAJE MOŻLIWOŚĆ ZMIANY NA POZIOMIE PODŚWIADOMOŚCI, KTÓRA ODPOWIEDZIALNA JEST ZA PONAD 90% NASZYCH CODZIENNYCH CZYNNOŚCI!

HIPNOZA JEST NATURALNYM STANEM UMYSŁU DLATEGO JEST CAŁKOWICIE BEZPIECZNA.

TERAPIA ZOSTANIE PRZEPROWADZONA ZGODNIE Z NAJWYŻSZYMI STANDARDAMI NAJWIĘKSZEJ I NAJLEPSZEJ SZKOŁY HIPNOTERAPII NA ŚWIECIE OMNI HYPNOSIS TRAINING CENTER oraz NATIONAL GUILD OF HYPNOTISTS. PROCES TERAPEUTYCZNY WYKORZYSTYWANY DO ZMIANY POSIADA CERTYFIKACJĘ ISO9001.

Skuteczność od 1 do 3 sesji. Najczęściej wystarcza 1 sesja natomiast ponieważ jest to umysł, podświadomość trudno jest to z góry założyć wcześniej.

Kim jestem?

Nazywam się Miłosz Krusiński i jestem certyfikowanym hipnoterapeutą przez najbardziej cenione na świecie organizacje w tej dziedzinie: National Guild of Hypnotsist International Board of Hypnosis oraz OMNI Hypnosis Training Center. Z hipnozą zawodowo lub rozwojowo związany jestem od ponad 10 lat – regularnie praktykując. Przez kilka lat zajmowałem się także zarządzaniem zespołami sprzedażowymi w branży finansowej, dzięki czemu posiadam doświadczenie w szeroko pojętym coachingu.
 

Moją misją jest pomaganie ludziom w uwalnianiu się od blokad i ograniczeń na poziomie podświadomym oraz w lepszym, pozytywnym wykorzystaniu ich wewnętrznego potencjału. Hipnoterapia mi również pomogła skutecznie pozbyć się pewnych ograniczeń dlatego kiedy będziesz mówić o swoich problemach będę mógł Cię lepiej rozumieć, a dzięki moim umiejętnościom i doświadczeniu w transformowaniu życia moich Klientów, będę wiedział jak Ci pomóc.
 Podczas naszych sesji możesz liczyć na empatię z mojej strony, pełen profesjonalizm i przede wszystkim energię, która motywuje mnie do pomocy ludziom, którzy chcą być szczęśliwi, wolni i chcą podążać w kierunku realizacji swoich celów.
 A Ty chcesz odmienić swoje życie i podążyć właściwą dla siebie drogą? Jeśli tak to skontaktuj się ze mną już dziś i zacznij swoją skuteczną zmianę!


 


Warunki korzystania

brak specjalnych.


Realizacja
Ważność vouchera
12 miesięcy od daty zakupu
Rezerwacja po zakupie
Rezerwacja wymagana
Dostępne terminy
Cały rok

O Sprzedającym
Vouchery jako prezent
Po dodaniu Przygody do plecaka możesz wysłać voucher na adres email osoby obdarowanej lub zamówić do domu wersję drukowaną.
Jak wygląda Voucher?
Zostań sprzedawcą Przygód
Zarejestruj się i wystawiaj oferty na sprzedaż.
Dowiedz się więcej
Zobacz podobne Przygody:

Hipnotyczne Odchudzanie - także ONLINE

(0)

499 zł

Toruń, ul. Rynek Nowomiejski 9

Głęboki Relaks dla każdego

(0)

499 zł

Toruń, ul. Rynek Nowomiejski 9

Abyś odkrył przygodę swoich marzeń używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w naszej polityce plików cookie