Lot moto-paralotnią Kraków - 15 minut.

ABC-INSTAL Robert Paluch
Kraków
300 zł
Szybka dostawa
30 dni na zwrot
Vouchery

Lot tandemowy na paralotni w Krakowie. Voucher na przelot 15 minut na przelot moto-paralotnią.

Witam. Możesz z nami sprezentować komuś odlotowy prezent lub oderwać siebie. Kupując voucher zapewniasz komuś 15 minutowy przelot moto-paralotnią. Odbywa się on w najbardziej bezpieczny sposób na trajce z kółkami. Pasażer nie ma kontaktu z podłożem. Siedzi wygodnie na pierwszym miejscu i podziwia widoki z lotu ptaka. Do tego staramy się dokumentować filmikiem loty dla tych co chcą oczywiście mieć pamiątkę z przelotu. Swoje reakcje czasami bezcenne. 


Warunki korzystania

Decyzję o starcie podejmuje tylko i wyłącznie pilot po ocenie warunków, które w przypadku wątpliwości, może poprzedzić wykonaniem samodzielnego lotu.
Pasażer w kompletnym ubraniu nie może przekraczać wagi 110 kg zaś minimalna waga pasażera to 50 kg. Osoby niepełnoletnie wymagają pisemnego oświadczenia rodziców.


Realizacja
Ważność vouchera
12 miesięcy od daty zakupu
Rezerwacja po zakupie
Rezerwacja wymagana
Dostępne terminy
Loty odbywają się przez cały rok z uwzględnieniem warunków atmosferycznych. Najwięcej dni lotnych jest w okresie od kwietnia do października. Każda pora jednak się nadaje :)

Masz więcej pytań?
Zadaj pytanie sprzedawcy
O Sprzedającym
Licencje i uprawnienia
Vouchery jako prezent
Po dodaniu Przygody do plecaka możesz wysłać voucher na adres email osoby obdarowanej lub zamówić do domu wersję drukowaną.
Jak wygląda Voucher?
Zostań sprzedawcą Przygód
Zarejestruj się i wystawiaj oferty na sprzedaż.
Dowiedz się więcej
Abyś odkrył przygodę swoich marzeń używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w naszej polityce plików cookie