OTOPrzygoda

Lot motolotnią 10 min

Ośrodek Szkolenia Lotniczego Bravo-Delta Grzegorz Cedro
Pińczów, ul. Legionistów 26a
129 zł
Szybka dostawa
30 dni na zwrot
Vouchery

Lot motolotnią w Pińczowie dostarczy Ci tego, czego mógłbyś po nim oczekiwać: mnóstwa zabawy, zawrotną prędkość oraz adrenalinę.

Lot motolotnią w Pińczowie zaczyna się i kończy na lotnisku Aeroklubu Pińczowskiego, które położone jest pomiędzy rzeką Nidą, a pięknym zalewem, co daje niezwykłe widoki już na początku podniebnej podróży. Pińczów jest to miasto leżące w województwie Świętokrzyskim, które jest punktem początkowym niebieskiego szlaku turystycznego prowadzącego do Wiślicy.

Lot motolotnią w Pińczowie dostarczy Ci tego, czego mógłbyś po nim oczekiwać: mnóstwa zabawy, zawrotną prędkość oraz adrenalinę.

Sam lot trwa 10 min. Należy jednak doliczyć czas na przygotowanie.

 


Warunki korzystania

Rezerwacja terminu realizacji usługi - min. 7 dni wcześniej.
Konieczne potwierdzenie 24 godziny przed lotem.
Z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych (deszcz, silny wiatr, śnieg lub zagrożenie burzami) lot może zostać przełożony na inny dzień. Decyzję podejmuje pilot.


Realizacja
Ważność vouchera
12 miesięcy od daty zakupu
Rezerwacja po zakupie
Rezerwacja wymagana
Dostępne terminy
Cały rok

O Sprzedającym
Vouchery jako prezent
Po dodaniu Przygody do plecaka możesz wysłać voucher na adres email osoby obdarowanej lub zamówić do domu wersję drukowaną.
Jak wygląda Voucher?
Zostań sprzedawcą Przygód
Zarejestruj się i wystawiaj oferty na sprzedaż.
Dowiedz się więcej
Zobacz podobne Przygody:
Abyś odkrył przygodę swoich marzeń używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w naszej polityce plików cookie