OTO Przygoda

Trening na żywo z trenerem on-line

LOKALIZACJE:  Polska  Europa
Cena: 100 zł
na przygodę zabierze Cię Sebastian Rybak
ŻYWIOŁ:
SEZON:
Voucher jest ważny do dnia 2020-05-31

OPIS PRZYGODY:

Witam serdecznie,

Nazywam się Sebastian Rybak i od ponad 6 lat jestem certyfikowanym trenerem z ogromną bazą ćwiczeń i licznymi szkoleniami, które ukończyłem. Moja praca poparta doświadczeniem w prowadzeniu osób w rożnym wieku i płci zaowocowała nową formą treningów. Prowadzę treningi on-line. Jest to nowość nie tylko na rynku Polskim.

Co potrzebujesz do takiego treningu? Wystarczy tablet lub smartfon, mata do ćwiczeń i trochę miejsca. 


Jak taki trening przebiega? 
Łączymy się poprzez mesengera lub skype, ja jako trener demonstruje Ci ćwiczenie na żywo, Ty je wykonujesz. Widzimy się i słyszymy przez cały czas. Poprawiam ewentualne błędy i mierze czas. Ty możesz zadawać pytania w trakcie treningu. Trening trwa godzinę (+-5 minut). 
Jakie to są treningi? 
Zaczynamy od prostych ćwiczeń rozciągająco-wzmacniających, które można wykonać w domowych warunkach. Ćwiczenia, które proponuję mają na celu poprawę sprawności, mogą pomóc w pozbyciu się dolegliwości bólowych, a także ujędrnić ciało. 

WARUNKI KORZYSTANIA:

Każda osoba, która decyduje się na trening w warunkach on-line powinna być zdrowa. Jeśli nie masz przeciwwskazań do ćwiczeń i ukrytych chorób to możesz zacząć trenować ze mną. Treningi prowadzone są w języku Polskim.

PROPONOWANE PRZYGODY:

Balet i jazz dla młodzieży i dorosłych

(0)

49 zł

Bałtycka 19 Wrocław

ZAJĘCIA Z BALETU I JAZZU DLA DZIECI

(0)

49 zł

Bałtycka 19 Wrocław

Abyś odkrył przygodę swoich marzeń używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w naszej polityce plików cookie