OTO Przygoda

Pracoholizm - Odzyskaj Równowagę

LOKALIZACJA:  Toruń
Cena:  450 zł
Ważność vouchera: 12 miesięcy od daty zakupu
Rezerwacja wymagana (po zakupie)

Zobacz jak kupić Przygody

OPIS PRZYGODY:

Pracoholizm - za dużo pracujesz, żyjesz w ciągłym stresie, masz problemy ze snem, z odpoczywaniem a pomimo tego nie jesteś wstanie tego zmienić i żyjesz w takiej pętli?

Pracoholizm jest rodzajem uzależnienia psychicznego, stopniowo wyniszcza człowieka fizycznie i psychicznie. Można przy tym zaobserwować całą gamę symptomów: od typowych objawów nadmiaru stresu, takich jak bóle głowy czy stawów, po kłopoty ze snem, aż po całkowite wyobcowanie z życia rodzinnego. Walka z uzależnieniem od pracy jest wyjątkowo trudna, nie oznacza to jednak, że pomoc nie jest możliwa. Po odpowiedniej terapii pracoholik jest w stanie
ograniczyć ilość czasu spędzanego w pracy, istotnie zwiększając przy tym swoją wydajność.

Hipnoterapia pomaga docierać do prawdziwych przyczyn tego i tym podobnych problemów na poziomie podświadomym. A każdy symptom ma swoją przyczynę i niekoniecznie te przyczyny związane są z Twoją pracą.
W profesjonalnej hipnozie, której procesy terapeutyczne posiadają certyfikację ISO9001 możemy docierać do tych przyczyn, neutralizować je, przepracować nieadaptacyjne emocje które powodują, że zachowujemy się w sposób który trudno nam często zrozumieć z poziomu świadomego.

Kim jestem, że mogę Ci pomóc?

Nazywam się Miłosze Krusiński – jestem certyfikowanym hipnoterapeutą.  Moją misją jest pomaganie ludziom w uwalnianiu się od blokad i ograniczeń na poziomie podświadomym oraz w lepszym, pozytywnym wykorzystaniu ich wewnętrznego potencjału. Hipnoza pozwala na głębokie rozluźnienie ciała i umysłu. Jeśli masz problem z nadmiernym stresem, czujesz że blokuje to Ciebie w różnych sytuacjach życiowych. Możliwe, że nadmierny stres negatywnie wpływa na Twój rozwój, na Twoje funkcjonowanie w środowisku pracy. Z hipnozą możesz nauczyć się kontrolować emocje, a możesz też na poziomie podświadomym dotrzeć do prawdziwych przyczyn chronicznego stresu i pozbyć się ich tak by zacząć lepsze życie.

Zapraszam serdecznie zapisz się już teraz na sesję stacjonarną w gabinecie, albo równie skuteczną sesję ONLINE ponieważ w hipnozie najważniejsza jest możliwość komunikacji.

Za nim zdecydujesz się na terapię, bądź sesję masz możliwość skorzystania z jednej darmowej konsultacji ONLINE lub w gabinecie podczas której będziesz mógł/mogła zadać pytania, dowiedzieć się więcej o hipnozie i o tym w jaki sposób skutecznie pomaga ludziom w dokonywaniu zmian na poziomie podświadomym.

Możesz również obejrzeć sobie nagrania Prawda o hipnozie, które każdy z moich Klientów ogląda przed dotarciem na pierwszą sesję. Sesja trwa około 3-4 godzin.

Zapraszam serdecznie! :)

WARUNKI KORZYSTANIA:

Brak specjalnych warunków. Podczas sesji online oczywiście dostęp do internetu i tyle :)

PROPONOWANE PRZYGODY:

Profesjonalna Hipnoza

(0)

499 zł

Toruń

Głęboki Relaks dla każdego

(0)

499 zł

Toruń, ul. Rynek Nowomiejski 9

Abyś odkrył przygodę swoich marzeń używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w naszej polityce plików cookie