Pracoholizm - Odzyskaj Równowagę

Miłosz Krusiński
Toruń
450 zł
Szybka dostawa
30 dni na zwrot
Vouchery

Pracoholizm - za dużo pracujesz, żyjesz w ciągłym stresie, masz problemy ze snem, z odpoczywaniem a pomimo tego nie jesteś wstanie tego zmienić i żyjesz w takiej pętli?

Pracoholizm jest rodzajem uzależnienia psychicznego, stopniowo wyniszcza człowieka fizycznie i psychicznie. Można przy tym zaobserwować całą gamę symptomów: od typowych objawów nadmiaru stresu, takich jak bóle głowy czy stawów, po kłopoty ze snem, aż po całkowite wyobcowanie z życia rodzinnego. Walka z uzależnieniem od pracy jest wyjątkowo trudna, nie oznacza to jednak, że pomoc nie jest możliwa. Po odpowiedniej terapii pracoholik jest w stanie
ograniczyć ilość czasu spędzanego w pracy, istotnie zwiększając przy tym swoją wydajność.

Hipnoterapia pomaga docierać do prawdziwych przyczyn tego i tym podobnych problemów na poziomie podświadomym. A każdy symptom ma swoją przyczynę i niekoniecznie te przyczyny związane są z Twoją pracą.
W profesjonalnej hipnozie, której procesy terapeutyczne posiadają certyfikację ISO9001 możemy docierać do tych przyczyn, neutralizować je, przepracować nieadaptacyjne emocje które powodują, że zachowujemy się w sposób który trudno nam często zrozumieć z poziomu świadomego.

Kim jestem, że mogę Ci pomóc?

Nazywam się Miłosze Krusiński – jestem certyfikowanym hipnoterapeutą.  Moją misją jest pomaganie ludziom w uwalnianiu się od blokad i ograniczeń na poziomie podświadomym oraz w lepszym, pozytywnym wykorzystaniu ich wewnętrznego potencjału. Hipnoza pozwala na głębokie rozluźnienie ciała i umysłu. Jeśli masz problem z nadmiernym stresem, czujesz że blokuje to Ciebie w różnych sytuacjach życiowych. Możliwe, że nadmierny stres negatywnie wpływa na Twój rozwój, na Twoje funkcjonowanie w środowisku pracy. Z hipnozą możesz nauczyć się kontrolować emocje, a możesz też na poziomie podświadomym dotrzeć do prawdziwych przyczyn chronicznego stresu i pozbyć się ich tak by zacząć lepsze życie.

Zapraszam serdecznie zapisz się już teraz na sesję stacjonarną w gabinecie, albo równie skuteczną sesję ONLINE ponieważ w hipnozie najważniejsza jest możliwość komunikacji.

Za nim zdecydujesz się na terapię, bądź sesję masz możliwość skorzystania z jednej darmowej konsultacji ONLINE lub w gabinecie podczas której będziesz mógł/mogła zadać pytania, dowiedzieć się więcej o hipnozie i o tym w jaki sposób skutecznie pomaga ludziom w dokonywaniu zmian na poziomie podświadomym.

Możesz również obejrzeć sobie nagrania Prawda o hipnozie, które każdy z moich Klientów ogląda przed dotarciem na pierwszą sesję. Sesja trwa około 3-4 godzin.

Zapraszam serdecznie! :)


Warunki korzystania

Brak specjalnych warunków. Podczas sesji online oczywiście dostęp do internetu i tyle :)


Realizacja
Ważność vouchera
12 miesięcy od daty zakupu
Rezerwacja po zakupie
Rezerwacja wymagana
Dostępne terminy
Cały rok

Masz więcej pytań?
Zadaj pytanie sprzedawcy
O Sprzedającym
Vouchery jako prezent
Po dodaniu Przygody do plecaka możesz wysłać voucher na adres email osoby obdarowanej lub zamówić do domu wersję drukowaną.
Jak wygląda Voucher?
Zostań sprzedawcą Przygód
Zarejestruj się i wystawiaj oferty na sprzedaż.
Dowiedz się więcej
Zobacz podobne Przygody:

Lot paralotnią w tandemie

(6)

od 200 zł

Góra Żar, Góra Skrzyczne

Floating dla dwojga 60min

(0)

180 zł

Tychy żorska 61

Sesja AKT dla par

(0)

400 zł

Sosnowiec modrzejowska 16

Bezkrwawe Łowy - polowanie z aparatem fotograficznym lub kamerą

(0)

549 zł

Polska, Warszawa, Łódź, Wyszków, Miłakowo

Abyś odkrył przygodę swoich marzeń używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w naszej polityce plików cookie